AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4480)

MajkaS 06-06-2016 12:22

Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, kedy sa dozvieme či náš projekt uspel alebo nie. Doposiaľ nám nič neprišlo. Ďakujem :)

Maja S.

Nefrit 10-06-2016 19:54

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
PPA ma teraz obrovske problemy a padaju tam hlavy. Hrozi dokonca, ze pridu o akreditaciu. Kazdy si tam zachranuje stolicku a su paralyzovani. Rozhodnutia nevydavaju a vsetko odkladaju.
Skuste adresovat otazku ministerstvu.

dusandobos 16-06-2016 06:44

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
V podstate PPA ma cas do polovice augusta na ukocenie prvej fazy, t.j. zaregistrovanie projektu (90 pracovnych dni od terminu posledneho mozneho dorucenia projektov) a nasledne do konca oktobra cas na vyhodnotenie (60 pracovnych dni od terminu registracie). Je to sice nezmyselne dlhy cas, ale tak to je napisane vo vyzve...

miška z lazu 30-07-2016 17:28

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Ak som dobre počítala, 90 pracovných dní vrátane sviatkov je od 8.3. okolo 19-20.7.

ondrejbalun 09-08-2016 14:37

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Termin odovzdania projektu bol cez aktualizaciu 2 presunuty na 22.3., cize ak spravne pocitam, 90 pracovnych dni vyprsalo cca okolo 9.8. idem tam pisat/volat a ziadat vysvetlenie.

ondrejbalun 09-08-2016 15:00

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Prave som tam telefonoval a citujem: Prave zaciname registracie, predpokladame, ze niekedy v oktobri by mohli byt urobene a chceli by sme do konca roka mat projekty vyhodnotene.

Ked som apeloval na informaciu z vyzvy o 90dnoch tak mi bolo arogantne vysvetlene, ze to nie je moja starost. Taktiez ked som sa pytal, preco PPA nevydala upozornenie, ze proces registracie bude trvat dlhsie, sa len zasmiala a povedala, ze nie je povinna toto so mnou riesit.

spominana zmestnankyna: Beáta Pristachová, Ing.

MajkaS 14-09-2016 11:50

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Dobrý deň,
ďakujem veľmi pekne za informácie. Príde mi to celé také ... „Slovenské" , všetci sme museli dodržiavať stanovené termíny a ich nariadenia a oni majú jeden hlavný termín a ani ten nesplnia poriadne. Nechcem vážne pôsobiť útočne, ale bolo by pekné keby aspoň na web stránku napísala, že to bude trvať dlhšie aby sa každý vedel zariadiť... a nie takto postupovať :(

Uvidíme kedy príde vyhodnotenie :) Držím všetkým palce :)

maros1 19-09-2016 19:34

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Dobry den,
chcel by som sa spytat, prisiel uz niekomu papier o zaevidovani registracie?

miška z lazu 20-09-2016 20:52

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Neprišlo nikomu nič, majú času všetci

dusandobos 22-09-2016 22:05

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Toto by mala byt posledna aktualna informacia z ministerstva (uvedene v denniku HN):
„Podopatrenie – Pomoc na začatie podnikateľskej činnosti pre mladých poľnohospodárov vyhodnotí agentúra do konca tohto roka. S úspešnými žiadateľmi uzavrie zmluvu a po jej podpise môžu požiadať o platbu najneskôr do šiestich mesiacov,“ informoval HN tlačový odbor ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:40.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..