View Single Post
Starý 17-11-2015, 19:21   #15
Lukas4x4
člen
 
Registrovaný od: Sep 2015
Príspevky: 46
Počiatočné Re: problém z rozlohou pozemkou v družstve a v katastri

Citát:
Pôvodne zaslal marekj
Zisti si či je svokra tvoja blizka osoba ja to neviem či to neni len otec, matka, brat, sestra píše sa o tom § 13 ods. 2 potom by už stačila 1 ročna výpovedna lehota. Alebo nech ti to svokra da ako darovanie. Všetko sa dá!!!
No a tie polne cesty nie su všetky využivané mnohe su zarastene nezjazdné a pod. ale všetko je zakreslené v katastralnej mape treba si to pozrieť lebo veľa ciest napríklad maju aj družstva rozoranych ale aj z tym by sa dalo poradiť. Napriklad u nas v dedine ked sa robila REOP tak sa nezakreslila do katas. mapy jedna cesta vedie cez bývale pol. družstvo no a v dnešnej dobe je to už velky problem ju ta znova dostať, len do dnes nerozumiem ako sa to mohlo stať.

takže ak som blízka osoba majitelovi pozemkou tak ich druťstvo musí pustit. to je dobre. lebo v tom zákone nieje definované čo znamená blízka osoba, takže to može byt svokra-zať si myslím teda. a družstvo po mne zas chce všetky predošlé zmluvy ktoré malo spísané zo svokrinou mamou kedysi. akože načo ich po mne chce?? ved oni musia mat tiež odložené originálne podpísané nájomné zmluvy tak nechápem akože načo po mne chcu nájomné zmluvy, asi chcu nejako spekulovat alebo ja už neviem.... štvrtok tam pojdem a poviem že babka mi žiadne zmluvy nedá a hotovo... že ak chcem mám íst na družstvo a oni tam majú tiež zmluvy.... a ak by ich náhodou nemali a hrali na mna len habaduru tak im tam pekne vynadám že o č im vlastne ide! napíšem ako to dopadlo.
Lukas4x4 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy