View Single Post
Starý 12-04-2017, 15:05   #108
maricenka1
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Tak už mám doma rozhodnutie o ZASTAVENI konania.Ziadost som poslala k 7.3 2016. Dňa 9.11 2016 (po 8 mesiacoch) !!! som mala do 6.prac.dni doložiť 4 dokumenty DU,colný,inšpe.prace a poisťovňu že tam nie som dlžník atd. A to chceli ale k dátumu vystavenia7.3. Všetky tieto doklady som s vyplazeným jazykom pozohanala cez známych a neznámych ale s dátumom 15.11 a v každom texte bolo uvedené že sa to vzťahuje k dátumu 7.3.Ved zoberte si toto ktorý súd vám vydá potvrdenie z novembra a dá vám tam pečiatku z marca!!! Ja som sa všade pýtala či mi môžu dať k dátumu 7.3 len sa mňa dívali či som padla z vesmiru a to by bol podvod ktorý a by ich stal miesto.A nie len súd ale všetky inštitúcie.Ved to majú všetko zaknihoval,evidované ..Veď PPA chcela aby sme to sfalsovali či čo.?PPA Dala nesplnitelnu požiadavku. Odvolať sa nedá,len preskúmať súdom ale načo keď je málo fin.prostriedkov?Ale rada by som sa opýtala pani Lucie Szlamenkove rada riaditelky projektovych podpôr ako by ona dokladovania doklady v novembri s marcovým datumom.Tym 500 šťastlivcom želám pevné nervy a gratulujem im,ale odporúčam aby si fakt pozorne prečítali podmienky pri podpise zmluvy.
maricenka1 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy