AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Potravinárstvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Potravinárstvo Diskusia na témy z oblasti potravinártsva, výroba potravín, spracovanie poľnohospodárskych produktov, kvalita a cena potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 27-12-2015, 20:51   #1
Ing.Ján Hájek
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Pošli správu cez YAHOO Ing.Ján Hájek Send a message via Skype™ to Ing.Ján Hájek
Počiatočné Služby v stravovaní mohli by sa zlepšiť

V SR máme vysoké školstvo sociálnych vecí, ale prax je taká, že medzi touto sociálnou vedou a
praxou nie je súlad. V západných krajinách starší a chorí klienti sú vyslúžení na vysokej úrovni. Je to tak preto, lebo veľa pracovníčok opatrovateliek z východného bloku, teda aj zo SR odchádza pracovať do zahraničia preto, lebo sú tam lepšie honorované ako u nás.
V N. Zámkoch prax je taká, že služby sú nedokonalé. Donáška obedov do domu spotrebiteľa deje sa spravidla iba v pracovných dňoch. Reštaurácia ktorá mňa zásobuje pracujú v pracovných dňoch. Keď je klient odkázaný na donášku obedov do domu, musí si troj násobme zaplatiť opatrovateľku, tá ho obslúži z reštaurácie kde sa pracuje aj vo sviatok....., V non stop systéme teda chovateľ hospodárskych zvierat lepšie sa postará o zvieratá ako sociálni pracovníci o svojich klientov. U nás sa doporučuje klientom obrátiť sa na príbuzných. V zahraničí tiež nie je dostatok penziónov pre klientov na nich odkázaných, uprednostňuje sa 24 hod. servis opatrovateľky a to býva aj 3 násobná platba oproti priemernému starobnému dôchodku u nás /409€/.
Ing.Ján Hájek je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 31-07-2016, 12:40   #2
didi1232
člen
 
Registrovaný od: Jun 2016
Príspevky: 11
Počiatočné Re: Služby v stravovaní mohli by sa zlepšiť

Vždy je niečo čo zlepšiť, tak to vždy bolo, vždy to tak je a aj bude, čo už nič sa s tým nespraví. Ja sa vždy starám iba o seba a čo sa mi nepáči, tomu sa vyhýbam. Ostanem pri raw produktoch http://www.najtelo.com/product-category/raw-produkty/ a budem viac ako spokojná. Takto mi to vyhovuje, takto mi to vyhovovať bude. Zbytočne sa rozčuľovať..
didi1232 je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:42.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..