AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 09-04-2017, 18:01   #101
ondrejbalun
člen
 
Registrovaný od: Nov 2015
Príspevky: 4
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Snad sa to uz pohlo:
http://www.polnoinfo.sk/clanok/4817/...adych-farmarov
ondrejbalun je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 10-04-2017, 19:49   #102
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal ondrejbalun


este nedostal nikto nic?
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 10-04-2017, 19:50   #103
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Menirs
Nesúhlasím s tvojim nazorom
Tých čo splnili podmienky, vyše roka platia odvody, čakajú na vyhodnotenie treba podporiť.

Počul som ze bude druhé kolo, kde by mala byť horná hranica 26r. Takže bude šanca ktorým to teraz neprejde.


Presne tak ty co splnili podmienky tak tych treba podporit...Odvody sa platili kazdy mesiac a nie male peniaze...no uvidime co sa s toho vykluje..
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 11-04-2017, 14:15   #104
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Dobry den je uz niekto kto dostal nejake vyjadrenie....Alebo je tolen ich vyjadrenie aby sme od nich mali pokoj...
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 11-04-2017, 20:50   #105
matko123
člen
 
Registrovaný od: Mar 2017
Príspevky: 3
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Tak citajte najnovsie info....

http://www.polnoinfo.sk/clanok/4820/...-chytaju-sance

dovi dopo...
matko123 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 10:20   #106
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal matko123
Tak citajte najnovsie info....

http://www.polnoinfo.sk/clanok/4820/...-chytaju-sance

dovi dopo...

Myslim, ze je spravne, ze sa budu veci prisnejsie kontrolovat, kedze si podalo projekty vela spekulantov.
Prekvapila ma ale dlzka udrzatelnosti projektu, ktora je 7 rokov. Toto je skutocne dost. Navyse ked som si cital podmienky vyzvy, tak tam bola udrzatelnost myslim 5 rokov.
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 13:47   #107
maricenka1
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Ahojte dnes mi prisla odpoved s PPA ,idem si ju zobrat na postu.Ale kedze som ju dostala hned na zaciatku ich podavanie -- dotacie budu zamietnute.Dam Vam este dnes vediet.Kto este dostal list od PPA?
maricenka1 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 16:05   #108
maricenka1
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Tak už mám doma rozhodnutie o ZASTAVENI konania.Ziadost som poslala k 7.3 2016. Dňa 9.11 2016 (po 8 mesiacoch) !!! som mala do 6.prac.dni doložiť 4 dokumenty DU,colný,inšpe.prace a poisťovňu že tam nie som dlžník atd. A to chceli ale k dátumu vystavenia7.3. Všetky tieto doklady som s vyplazeným jazykom pozohanala cez známych a neznámych ale s dátumom 15.11 a v každom texte bolo uvedené že sa to vzťahuje k dátumu 7.3.Ved zoberte si toto ktorý súd vám vydá potvrdenie z novembra a dá vám tam pečiatku z marca!!! Ja som sa všade pýtala či mi môžu dať k dátumu 7.3 len sa mňa dívali či som padla z vesmiru a to by bol podvod ktorý a by ich stal miesto.A nie len súd ale všetky inštitúcie.Ved to majú všetko zaknihoval,evidované ..Veď PPA chcela aby sme to sfalsovali či čo.?PPA Dala nesplnitelnu požiadavku. Odvolať sa nedá,len preskúmať súdom ale načo keď je málo fin.prostriedkov?Ale rada by som sa opýtala pani Lucie Szlamenkove rada riaditelky projektovych podpôr ako by ona dokladovania doklady v novembri s marcovým datumom.Tym 500 šťastlivcom želám pevné nervy a gratulujem im,ale odporúčam aby si fakt pozorne prečítali podmienky pri podpise zmluvy.
maricenka1 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 17:11   #109
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal maricenka1
Tak už mám doma rozhodnutie o ZASTAVENI konania.Ziadost som poslala k 7.3 2016. Dňa 9.11 2016 (po 8 mesiacoch) !!! som mala do 6.prac.dni doložiť 4 dokumenty DU,colný,inšpe.prace a poisťovňu že tam nie som dlžník atd. A to chceli ale k dátumu vystavenia7.3. Všetky tieto doklady som s vyplazeným jazykom pozohanala cez známych a neznámych ale s dátumom 15.11 a v každom texte bolo uvedené že sa to vzťahuje k dátumu 7.3.Ved zoberte si toto ktorý súd vám vydá potvrdenie z novembra a dá vám tam pečiatku z marca!!! Ja som sa všade pýtala či mi môžu dať k dátumu 7.3 len sa mňa dívali či som padla z vesmiru a to by bol podvod ktorý a by ich stal miesto.A nie len súd ale všetky inštitúcie.Ved to majú všetko zaknihoval,evidované ..Veď PPA chcela aby sme to sfalsovali či čo.?PPA Dala nesplnitelnu požiadavku. Odvolať sa nedá,len preskúmať súdom ale načo keď je málo fin.prostriedkov?Ale rada by som sa opýtala pani Lucie Szlamenkove rada riaditelky projektovych podpôr ako by ona dokladovania doklady v novembri s marcovým datumom.Tym 500 šťastlivcom želám pevné nervy a gratulujem im,ale odporúčam aby si fakt pozorne prečítali podmienky pri podpise zmluvy.

toto sa mi nezda, co hovoris. mas napisane presne v rozhodnuti, preco bolo konanie zastavene?
Ja som musel dolozit len potvrdenia z poistovni o vyrovnanych zaväzkoch lebo neviem preco, ale chceli to na rodne cislo a nie na ICO (vsetky ostatne doklady im nevadili, ze boli na ICO, co dava aj zmysel, kedze ide o SHR) a chceli to k aktualnemu datumu.
Ako spravne pises, tak urady ti nevydaju spätne potvrdenie so spätnym datumom. Podla mna tam bude nejaky iny dovod, co si nesplnila.
Ja som pocul, ze vela farmarov si nezalozilo SHR/s.r.o a ze to potom rovno hadzali do kosa, kedze nesplnili podmienky
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 17:22   #110
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Inak vyskytli sa tu prispevky, ze budu sa sledovat podnikatelske plany, a ze ako si ich ostatni prikraslovali a pod.
A kto si neprikraslil podnikatelsky plan? Urcite vsetci. Su to len take keci. Mozno ak by sa jednalo o niekolkorocnu farmu, tak by sa mohlo hovorit, ze ten plan sa da realne napisat. Kto ale z nas dnes vie, ako sa mu bude v podnikani darit, ked este ani nezacal. Vsetko bude zavisiet, ci zvladneme chov/pestovanie, ci sa vyskytnu nejake problemy a hlavne, ci budeme vediet produkty predat. Darmo vychovame najlepsiu hovädzinu na svete, ked ju nebudeme vediet predat za cenu, ktora nam pokryje naklady a zabezpeci aj nejaky zisk.
Toto ziadny podnikatelsky plan nedokaze predvidat, cize mozete mat najlepsiu marketingovu strategiu, swot analyzu a neviem co, ale az v realite sa ukaze, ci podnikanie pojde
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 10:22.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..