AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Potravinárstvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Potravinárstvo Diskusia na témy z oblasti potravinártsva, výroba potravín, spracovanie poľnohospodárskych produktov, kvalita a cena potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 11-09-2009, 03:54   #1
Ing.Ján Hájek
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Pošli správu cez YAHOO Ing.Ján Hájek Send a message via Skype™ to Ing.Ján Hájek
Počiatočné Jedovatý burčiak

Oberačkové slávnosti hrozna už prebiehajú. Na trhoviskách hrozno sa predáva už v predstihu. Pred týždňom kúpil som si 3 kg hrozna vinnej sorty, reku urobím si 2 l burčiaku. Bola to iba sladkokyslá tekutina, ktorá mala 16 stupňov, takže som ju docukril na 21 stupňov. O týždeň som prikúpil ešte 5 kg hrozna. Vo dvoch 5 l fľašiach burčiaky dobre kvasia. Včera som sa tešil, že ten 1. má už silu a po obede ho okoštujem. Vypil som z neho 2 dcl. Následky boli žalostné.. Cítil som, že dostávam horúčku a večer sa prejavila zimnica.

V SR je schválených niekoľko 100 prípravkov na ochranu rastlín. V tomto prípade pestovatelia mali by dodržiavať ochranné lehoty, aby produkty neobsahovali rezíduá jedov z použitých látok k ochrane rastlinných produktov. Úrad pre kontrolu verejného zdravotníctva mal by robiť námatkové kontroly u predajcov, aby k poškodeniu zdravia u konzumentov nedochádzalo. Ak nemajú na to peniaze, tak nachytaní nesvedomití predajcovia prostriedky pokutami by im poskytli. Nemám vedomosť o tom, že na trhovisku v Nových Zámkoch takéto kontoly u predávaného hrozna sa vykonávali.
Ing.Ján Hájek je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 16-10-2009, 12:51   #2
stiffel
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Počiatočné Re: Jedovatý burčiak

Citát:
Pôvodne zaslal Ing.Ján Hájek
Oberačkové slávnosti hrozna už prebiehajú. Na trhoviskách hrozno sa predáva už v predstihu. Pred týždňom kúpil som si 3 kg hrozna vinnej sorty, reku urobím si 2 l burčiaku. ......

pri lepsom lisovani, je vytaznost 0,6 - 0,7, , z troch kilogramov sa to naozaj neoplatiii robit,
naviac pri takej hroznej cukornatosti,
naozaj kupujte od renomovaneho dodavatela, a nie niekde na trhu ....

a k tym "kontrolorom", pokial by skontrolovali momentalny tovar, tak sa davno minie, alebo znehodnotii,
mali ste odlozit z burciaku a zaniest na hygienicku stanicu na rozbor, ale aj tak by ste potebovali doklad o tom ze to je stava od predajcu , az potom sa da zazalovat a odobrat mu licencia,

aby ste sa takymto lapaliam vyhnuli, naozaj kupujte neanonymne

st.
stiffel je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:57.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..