AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Potravinárstvo
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Potravinárstvo Diskusia na témy z oblasti potravinártsva, výroba potravín, spracovanie poľnohospodárskych produktov, kvalita a cena potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 24-03-2010, 09:27   #1
Ing.Ján Hájek
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Pošli správu cez YAHOO Ing.Ján Hájek Send a message via Skype™ to Ing.Ján Hájek
Počiatočné Peľ, ktorý zbierajú včely obsahuje antioxidanty

ktoré chránia organizmus pred voľnými radikálmi, čo sú látky, ktoré sa v tele tvoria pri látkovej premene, pri obrane pred baktériami a pri expozícii ultrafialovým, alebo ionizačným žiarením. Tiež nemoc, fajčenie či nadmerné vystavenie vplyvom znečisteného životného prostredia prispievajú k intenzívnejšej tvorba voľných radikálov. Ak je v organizme málo antioxidantov, riziko rozsiahleho poškodenia buniek v ľudskom tele voľnými radikálmi sa značne zvyšuje. Preto je pre ľudské telo dôležité neustále doplňovať hladinu antioxidantov, ktoré zachytením voľných radikálov zbavuje organizmus rizika vážneho poškodenia

Každoročne moja praktická lekárka sa mňa spýta, či sa chcem dať očkovať proti chrípke. Moja odpoveď je nie, lebo mám dobrú imunitu.
Vďaka dennému požívaniu peľu od včiel a medu, za celú zimu som nebol chorý na chrípku, alebo nádchu a môžem doporučiť každému , aby požíval tento potravinový doplnok z našej prírody.

Strach z prasacej chrípky bol prehnaný a MZd SR bude mať starosti čo s vakcínou o ktorú medzi občanmi nie je záujem. Bohatšie štáty ako je SR zakúpili pre počet svojho obyvateľstva aj vyše 5 x viac balení vakcíny proti p.ch. Strašilo sa E chrípkou, ktorá sa vyskytla zo začiatku minulého storočia, ale vtedy nebol na trhu taký dostatok ovocia a zeleniny ako je tomu teraz a nepoužívali sa ani peľochyty.

Naposledy upravil Ing.Ján Hájek : 04-04-2010 o 13:19. Dôvod: úprava textu
Ing.Ján Hájek je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 19:43.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..