AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 13-12-2009, 14:21   #1
prepelica
člen
 
Registrovaný od: Dec 2009
Príspevky: 4
Počiatočné Liaheň

Dobrý deň.
Chcel by som znova začať chovať prepelice ktoré som choval pred 30 rokmi ale prišiel som na to že sa veľa pomenilo. Napríklad liaheň ktorú mám je na 300 vajec ale je už veľmi stará a náhradné diely do nej stoja jak do veterána. Zháňam niečo automatické aspoň na 1000 vajec poprípade aj na menej záleží to podľa ceny hlavne. A ďalšia vec je že chcem s prepelicami normálne podnikať a potrebujem rôzne povolenia na chov a jednou s povolení je aj na liaheň. Viete o nejakom takomto zákone????? ďakujem vo pred
prepelica je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 16-12-2009, 18:01   #2
prepelica
člen
 
Registrovaný od: Dec 2009
Príspevky: 4
Počiatočné Re: Liaheň

Nikto sa s tým ešte nestretol???????
prepelica je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 31-01-2010, 16:37   #3
cacoco
člen
 
Registrovaný od: Mar 2006
Príspevky: 6
Počiatočné Re: Liaheň

Citát:
Pôvodne zaslal prepelica
Dobrý deň.
Chcel by som znova začať chovať prepelice ktoré som choval pred 30 rokmi ale prišiel som na to že sa veľa pomenilo. Napríklad liaheň ktorú mám je na 300 vajec ale je už veľmi stará a náhradné diely do nej stoja jak do veterána. Zháňam niečo automatické aspoň na 1000 vajec poprípade aj na menej záleží to podľa ceny hlavne. A ďalšia vec je že chcem s prepelicami normálne podnikať a potrebujem rôzne povolenia na chov a jednou s povolení je aj na liaheň. Viete o nejakom takomto zákone????? ďakujem vo pred

nič také neexistuje,ak si liahnete sám je to ok,ale ak si budete dávať liahnúť niekomu inému ,tak to musí byť registrovana liahen/ten človek čo liahne/
z pozdravom čačala
[email protected]
cacoco je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 14:38.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..