AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum potravinovej bezpečnosti > Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív Fórum zriadené za účelom diskusie na témy ako sú: Potravinová bezpečnosť všobecne, cudzorodé látky v potravinách, aditíva, hygienická nezávadnosť potravín, kvalita potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 22-10-2017, 15:00   #1
Luk Prochazkova
člen
 
Registrovaný od: Oct 2017
Príspevky: 2
Počiatočné Realizovat své podnikatelské projekty v každém spolehlivost

Trochu profesionality vám môže pomôcť dosiahnuť vaše sny. Prestať s týmito veľa pokusov, banka vždy odmietol ich a hľadať riešenia, ktoré podporujú bezpečné a prístupné pre všetkých. Využite ponuku pôžičky nebankové rýchle, bez poplatkov pôžičky alebo administratívne komplikácie, ktoré sú šité na vaše investičné potreby a prevádzky dodržiavať všetky normy a zákony kredity a 100% spoľahlivé, z úverov v rozmedzí od 5 000 Sk 2 000 000 Kč. prostredníctvom systému Kreditných Kariet. Som tvoje maklér, úvery, poistenie, finančné investície, nákupy kapitálu a môj hlavný quest je dať v kontakte všetkých poľnohospodárov a farmárov, agro-poľnohospodárov, podnikateľov v potrebe financovania, alebo obchodné partnerstvo môj repertoár viac ako 100 veriteľov a investorov, s ktorými som spolupracoval na viac ako 20 rokov. Som stále na vás, kontaktujte ma. E-mail: [email protected].
DÔLEŽITÉ: v Súčasnosti úrokové sadzby z 1.33%.
Ponuka platná pre jednotlivcov (zamestnancov, podnikateľov, poľnohospodárov, ariculteurs, agro poľnohospodári,živnostníci v úvodnej projektov, rodičia, seniori) a spoločnosti, k dispozícii v celej Republike.
Luk Prochazkova je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-11-2017, 22:48   #2
didi1232
člen
 
Registrovaný od: Jun 2016
Príspevky: 11
Počiatočné Re: Realizovat své podnikatelské projekty v každém spolehlivost

niečo na tieto upršena dni- kvalitná obuv mozno zlepsi náladu co poviete? https://www.kuponyzdarma.sk/footshop-sk/
didi1232 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 11-01-2018, 22:26   #3
SHR-Jana
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Realizovat své podnikatelské projekty v každém spolehlivost

TOTO JE FORUM PRE HOSPODAROV A NIE PRE NEJAKU REKLAMU ALEBO WS-SHOPPING.
TO ZNAMENA ŽE TU SI MAME PREDÁVAŤ ZDARMA RADY A SKUSENOSTI A NIE PONUKAŤ TOVAR!!!!!!!!
SHR-Jana je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:31.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..