AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum potravinovej bezpečnosti > Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív Fórum zriadené za účelom diskusie na témy ako sú: Potravinová bezpečnosť všobecne, cudzorodé látky v potravinách, aditíva, hygienická nezávadnosť potravín, kvalita potravín...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 31-10-2011, 09:43   #1
usainx
člen
 
Registrovaný od: Oct 2011
Príspevky: 1
Počiatočné maso

Dobry den,
rozhodol som sa napisat na toto forum po mojom piatkovom zazitku z restauracie Classic restaurant & pub, ktora sidli na ul. Pecnianska 6, BA.
Objednal som si jedlo "Mix gril so zeleninou", ktore obsahovalo kuracie a bravcove maso. Kuracie bolo v poriadku, ale bravcove malo zvlastnu pachut i "vonu". Upozornil som na to casnicku, ktora jedlo odniesla kucharovi. Vratila s a o 5 minut s tym, ze maso je podla kuchara v poriadku a to mi zrejme nechutilo korenie. Maso vsak vonal i kolega, ktory mal na vec rovnaky nazor ako ja - t.j. ze maso je pokazene. Vzhladom na to, ze som nemal chut kazit celej spolocnosti inak prijemny vecer, rozhodol som sa, ze by sa mal najst niekto kompetentnejsi ako ja, kto si na tuto (a podobne restauracie) posvieti. Neviem, ci som napisal na toto forum spravne. Ak nie, tak sa ospravedlnujem - ak ano, pekne dakujem a dufam, ze spolu prispejeme ku skvalitneniu restauracnych sluzieb na Slovensku.
P.S. samozrejme, ze casnicka debatu horeuvedenym vyjadrenim uzavrela a na ucte som nasiel zaratane moje jedlo v plnej cene.
usainx je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:34.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..