AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 11-11-2017, 11:41   #1
porsche19
člen
 
Registrovaný od: Nov 2017
Príspevky: 2
Počiatočné Ako postupovat pri vrateni a prevzati pozemku ked som znamy vlastnik.

Dobry den.

Chcel by som vas poprosit o pomoc.

Som majitel ornej pody kde bol a aj je znamy vlastnik a jeho adresa.Vyzval som spolocnost ktora moju podu obraba podla zakona 504/2003 o prevzati a vrateni pozemku.Odpoved prisla ze ich spolocnost ma platnu najomnu zmluvu z pozemkovym fondom aby som im poslal moje cislo uctu ze mi budu posielat najomne.

Ja ale nesuhlasim nakolko pozemkovy fond podla informacii nemoze davat moju parcelu niekomu len tak do najmu.Moja EKN parcela v zmluvach od pozemkoveho nie je ale je tam celkova parcela CKN ktoru im pozemkovy fond dal do najmu.Zistil som podla zmluv ze CKN maju v najme dve rozne firmy ktore maju toho isteho majitela?Beru teda nepravom dotacie na moju parcelu na obe firmy?

Vypoved a prevzatie som podal v oktobri 2017.
Prosim ako mam postupovat dalej kedze im to nechcem dat do najmu.Moja parcela nema pristup.Podla pozemkoveho uradu v Novych Zamkoch (kontrole mojho LV) nemaju na toto narok.

prosim o pomoc

Dakujem

Naposledy upravil porsche19 : 11-11-2017 o 11:44.
porsche19 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:05.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..