AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Stroje, zariadenia a stavby
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Stroje, zariadenia a stavby Diskusia na témy z oblasti výrobných a chovných technológií, používania poľnohospodárstkej techniky a zariadení, technolgický pokrok, poľnohospodárskych a hospodárskych stavieb...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 16-10-2017, 22:16   #1
Palo orava
člen
 
Registrovaný od: Dec 2015
Príspevky: 1
Počiatočné mobilná oblúková hala,povolenie

Mám problém so stavbou mobilnej oblúkovej haly. Informoval som sa na stavebnom úrade o povolenie,ale bolo mi povedané že na takúto stavbu ktorá nieje pevne spojená zo zemou nepotrebujem povolenie. Tak som oslovil starostu obce o oznámení na stavbu tejto haly a ten mi povedal že to nebude také ľahké, kedže sám nevie čo za povolenie by mi mal dať. Stavať chcem na vlastných a prenajatých pozemkoch, na lúke ktorú mám vyčlenenú od družstva kedže mám v prenájme pole od ľudí.
Staval niekto takúto halu a ak áno čo vám k tomu bolo treba.
Ďakujem
Palo orava je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 13-11-2018, 12:49   #2
Wolfpack
člen
 
Registrovaný od: Jan 2017
Príspevky: 31
Počiatočné Re: mobilná oblúková hala,povolenie

Hlavny je stavebny urad. Lebo ked obec nema vlastneho stavebneho experta tak to za nich robi stavebny urad. Cize ty kludne halu postav (pytat si sa bol, snaha tam bola) a ked by mal starosta nieco proti tak by to musel riesit cez stavebny urad. Aj keby si mal nakoniec zaplatit pokutu tak to bude furt lepsie ako cakat na nich kym sa rozhybu.
Wolfpack je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:47.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..