AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 12-04-2017, 17:58   #111
maricenka1
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Misko13
toto sa mi nezda, co hovoris. mas napisane presne v rozhodnuti, preco bolo konanie zastavene?
Ja som musel dolozit len potvrdenia z poistovni o vyrovnanych zaväzkoch lebo neviem preco, ale chceli to na rodne cislo a nie na ICO (vsetky ostatne doklady im nevadili, ze boli na ICO, co dava aj zmysel, kedze ide o SHR) a chceli to k aktualnemu datumu.
Ako spravne pises, tak urady ti nevydaju spätne potvrdenie so spätnym datumom. Podla mna tam bude nejaky iny dovod, co si nesplnila.
Ja som pocul, ze vela farmarov si nezalozilo SHR/s.r.o a ze to potom rovno hadzali do kosa, kedze nesplnili podmienky
Doplnené doklady neboli príslušnými inštitúciami vydané s dátumom najneskôr do podania žiadosti o NFP .Uvedenú podmienku musí žiadateľ spĺňať ku dňu podania žiadosti dátum podania bol 7.3 Takto to znie...Náležitosti registrácia SHR som mala správne
maricenka1 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 12-04-2017, 20:38   #112
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Uvidime co s toho vsetkeho bude...Ja som tiez dostal list este predtym aby som doplnil so zdravotnych poistovni ze niesom dlznik ale chceli to na ICO a mal som to na rodne cislo....Ale tiez boli problemy lebo pracovnik PPA my poslal vyzvu na doplnenie a napisal tam zle smerovacie cislo ...List sa mu vratil ...Kedze sa mu list vratil tak my telefonoval ze preco som mu list odoslal spat a ked my cital adresu tak som mu povedal ze napisal zle smerovacie cislo...Takze poslal my druhy list a ja som hned odoslal vsetky doklady ktore odomna ziadal....Takze teraz sa uz bude len cakat...Ale urcite su aj spekulanti a poznam takych aj ja v svojom okoli....Ak este niekto dostal odpoved tak nech sa ozve....Dakujem
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 23:19   #113
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal maricenka1
Doplnené doklady neboli príslušnými inštitúciami vydané s dátumom najneskôr do podania žiadosti o NFP .Uvedenú podmienku musí žiadateľ spĺňať ku dňu podania žiadosti dátum podania bol 7.3 Takto to znie...Náležitosti registrácia SHR som mala správne

toto urcite napadni, nie je predsa mozne, aby od teba ziadali vydanie potvrdenia s datumom pred podanim ziadosti.
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 12-04-2017, 23:22   #114
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal peter82
Uvidime co s toho vsetkeho bude...Ja som tiez dostal list este predtym aby som doplnil so zdravotnych poistovni ze niesom dlznik ale chceli to na ICO a mal som to na rodne cislo....Ale tiez boli problemy lebo pracovnik PPA my poslal vyzvu na doplnenie a napisal tam zle smerovacie cislo ...List sa mu vratil ...Kedze sa mu list vratil tak my telefonoval ze preco som mu list odoslal spat a ked my cital adresu tak som mu povedal ze napisal zle smerovacie cislo...Takze poslal my druhy list a ja som hned odoslal vsetky doklady ktore odomna ziadal....Takze teraz sa uz bude len cakat...Ale urcite su aj spekulanti a poznam takych aj ja v svojom okoli....Ak este niekto dostal odpoved tak nech sa ozve....Dakujem

tak toto je fakt ako u blbych, odo mna zase ziadali dodatocne dodat potvrdenie zo zdravotnych poistovni, kedze som to mal na ICO a nie na rodne cislo. Cize presne naopak ako u teba. Jedine mozne vysvetlenie, ze ty si si zakladal s.r.o. alebo SHR. Ja som si zakladal SHR
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 07:25   #115
maricenka1
člen
 
Registrovaný od: Oct 2016
Príspevky: 14
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Misko13
toto urcite napadni, nie je predsa mozne, aby od teba ziadali vydanie potvrdenia s datumom pred podanim ziadosti.
Co to pomoze? Odvolat sa neda...napisali...da sa len to preskumat sudom.....a peniaze maju len pre 500 ....dobre vedia co robia....dobre sme sipili ze to tu smrdi podvodmi.Som zvedava co poprichadza ostatnym.
maricenka1 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 07:46   #116
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Nie ja som si zakladal SHR....Anajprv sa hovorilo o dobu 5 rokov a co teraz chcu az 7 rokov...tak to je tiez z ich strany svinstvo pretoze na zaciatku povedali 5 rokov...
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 07:47   #117
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal maricenka1
Co to pomoze? Odvolat sa neda...napisali...da sa len to preskumat sudom.....a peniaze maju len pre 500 ....dobre vedia co robia....dobre sme sipili ze to tu smrdi podvodmi.Som zvedava co poprichadza ostatnym.

Ja som zatial este nic nedostal tak uvidim ze co my pride....Nechajme sa prekvapit....
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 07:51   #118
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Len nechapem jednej veci maju aj svoju stranku kde pisu ze kto isiel na projekt tak preco nedaju najprv na internet a potom poslu papier...Ale natahhuju ludi jak blaznov..A som zvedavy ci aj tak budu kontrolovat jak pisali v tych clankach...Ale mne je to jedno nech kontroluju ved je to ich praca..
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 09:28   #119
Misko13
člen
 
Registrovaný od: Apr 2017
Príspevky: 22
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal maricenka1
Co to pomoze? Odvolat sa neda...napisali...da sa len to preskumat sudom.....a peniaze maju len pre 500 ....dobre vedia co robia....dobre sme sipili ze to tu smrdi podvodmi.Som zvedava co poprichadza ostatnym.

Toto fakt smrdi. Urcite si tam minimalne zavolaj nejakemu veducemu, mozno by som to riesil aj cez urad vlady, popripade centralny koordinacny organ.
Teda pokial v tom vidis zmysel. Ak sa smiem spytat, kolko si si vypocitala bodov?
Misko13 je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 13-04-2017, 09:40   #120
peter82
člen
 
Registrovaný od: Sep 2013
Príspevky: 90
Počiatočné Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016

Citát:
Pôvodne zaslal Misko13
Toto fakt smrdi. Urcite si tam minimalne zavolaj nejakemu veducemu, mozno by som to riesil aj cez urad vlady, popripade centralny koordinacny organ.
Teda pokial v tom vidis zmysel. Ak sa smiem spytat, kolko si si vypocitala bodov?

Urcite sa ozvem ked my nieco pride...Sam som zvedavy ze co pride...Uz len v tom je podvod ze najprv sa hovorilo o dobu 5 rokov a teraz to je uz 7 rokov...
peter82 je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:44.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..