AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy > Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy Fórum je zriadené za účelom získavania informácií o využívaní, obhospodarovávaní a udržiavaní pôdy v súlade s dobrými poľnohospodárskymi a environmentálnymi podmienkami. Príspevky musia obsahovať katastrálne územie a parcelné číslo alebo miestny názov územia (viď. www.katasterportal.sk).

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 31-03-2010, 08:48   #1
mareksch
člen
 
Registrovaný od: Mar 2010
Príspevky: 1
Počiatočné projektu pre zímožnosti získania dotácií na pestovenie rýchlorastúcich drevín

Katastrálne územie: mníšany
Parcelné číslo (miestny názov územia): 9106/1


Dobrý deň som študentom Technickej univerzity vo Zvolene. Momentálne píšem bakalársku prácu na tému „ Vypracovanie projektu pre získanie dotácií na pestovenie rýchlorastúcich drevín“

Chcel by som Vás poprosiť o nejaké informácie prípadne postup alebo tlačivá na získanie dotacií. Neviem aké sú momentálne možnosti získať dotácie. Mám vypracovať projekt na modelové územie na získanie dotácií prostredníctvom Poľnohospodárskej platobnej agentúry. Váš kontakt som našiel na stránke Ďakujem
mareksch je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:32.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..