AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 01-11-2015, 21:42   #1
651janka
člen
 
Registrovaný od: Nov 2015
Lokalita: Prievidza
Príspevky: 4
Počiatočné Mladý farmár

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ohľadom oprávnených komodít. Rozhodla som sa pre dojnice. Aby som získala celú podporu, teda 50 000 eur, koľko dojníc musím mať ak hodnota štandardného výstupu na mernú jednotku je 2068,67 eur. Je to 24 kusov, teda 50 000 : 2068,67 ?
Neviem ako si to správne vyrátať, či som to dobre pochopila, lebo v ďalšom stlpci tabuľky je minimálna hodnota štandardného výstupu pre danú komoditu je 20 687. Tak to mi vychádza 10 kusov.
Prosím Vás o vysvetlenie ako si vyrátať počet kusov, ktoré potrebujem mať, aby som získala celú štátnu podporu.
ďakujem
651janka je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 02-11-2015, 08:41   #2
Odbor komunikácie 1
Moderátor
 
Odbor komunikácie 1's Avatar
 
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
Počiatočné Re: Mladý farmár

Dobrý deň,

Tabuľka rozlíšenia štandardného výstupu potrebného pre naplnenie podnikateľského plánu slúži na to, aby si žiadateľ vedel vypočítať, koľko hektárov špeciálnej rastlinnej výroby musí obhospodarovať, resp. koľko kusov hospodárskych zvierat musí chovať, aby dosiahol min. hodnotu štandardného výstupu ako podmienku oprávnenosti pre získanie podpory z daného podopatrenia, ktorá je pevne stanovená na 50 000€. To, či spĺňate štandardný výstup alebo nie zistíte tak, že do excelovej tabuľky tvoriacej prílohu č. 3 k Žiadosti o nenávratný finančný príspevok zverejnenej na: http://www.apa.sk/index.php?navID=530 vložíte údaj o veľkosti plochy, na ktorej plánujete pestovať príslušnú plodinu, resp. počet kusov zvierat, ktoré plánujete chovať. Tabuľka Vám na základe Vami vložených údajov prepočíta, či spĺňate min. hodnotu štandardného výstupu, t.j. v príp. dojníc budete spĺňať min. hodnotu štandardného výstupu, keď budete chovať 11 dojníc.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]

Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 04-11-2015 o 10:00.
Odbor komunikácie 1 je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:48.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..