AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Pôdohospodárske fórum > Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo...

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 14-06-2006, 12:23   #1
Gedeon
člen
 
Registrovaný od: Jun 2006
Príspevky: 3
Počiatočné Chovatelske zariadenie

Dobry den.
Chcel by som poprosit o radu.
Mame chovalske zariadenie s pololenim krajskej hygieny,a veterinara,ze mozme chovat do 1500kg z.v..Susedom to po 9rokoch chovania zacalo smrdiet.Mame hnoj a zumpu s atestom,uzatvorenu.Okolo zariadenia mame mur vo vyske 3m.Cele jez betonu.Len teraz nam starosta obce aj s hlavnou kontrolorkou obce povedali,ze zakazu chovy v celej obci.Je to mozne?
Gedeon je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy
Starý 14-06-2006, 14:32   #2
stiffel
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Počiatočné Re: Chovatelske zariadenie

Citát:
Pôvodne zaslal Gedeon
Dobry den.
......
Mame chovalske zariadenie s pololenim krajskej hygieny,a veterinara,ze mozme chovat do 1500kg z.v......
Susedom to po 9 rokoch chovania zacalo smrdiet...........Je to mozne?

zial,
ano je
stiffel je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 14-06-2006, 14:52   #3
Gedeon
člen
 
Registrovaný od: Jun 2006
Príspevky: 3
Počiatočné Re: Chovatelske zariadenie

A ked ludia ti co im smrdi pach zo zvierat,pustaju zumpu do otvorenej priekopy,a je zeleno cierna,pachne,v obci su cierne stavby,a starosta to ignoruje,tak mi to pripada ze je zaujaty na moje zariadenie,moze to takto fungovat?
Gedeon je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 15-06-2006, 07:50   #4
stiffel
člen
 
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: nitra
Príspevky: 91
Počiatočné Re: Chovatelske zariadenie

Citát:
Pôvodne zaslal Gedeon
A ked ludia ti co im smrdi pach zo zvierat,pustaju zumpu do otvorenej priekopy,a je zeleno cierna,pachne,v obci su cierne stavby,a starosta to ignoruje,.....

ale o tom je demokracia,
zvolte si takeho starostu, ktory da dedinu ekologicky do poriadku,
nech obec zavedie povinne cerpanie zump, (tam kde necerpaju zumpu, isto ju nemaju izolovanu, to je protizakonne)
nech kupi fekal, zamestna dvoch nezamestnanych , a budu pravidelne zumpy obyvatelom tahat za poplatky, dedina bude cista, znizite si nezamestnanciov, a obec bude este aj ziskova
stiffel je offline   Odpovedať s citovaním
Starý 15-06-2006, 08:06   #5
Gedeon
člen
 
Registrovaný od: Jun 2006
Príspevky: 3
Počiatočné Re: Chovatelske zariadenie

Zariadenie nam schvalil krajsky hygienik,veterinam-zivotne prostredie.Zumpa nam netecie,je to tam ciste.A zato ze ma niekto fajinovy nos,uz nemozem zato.Smrdi im prasiatkoco je vzdialene 40m,a vlastne hadice od fekalii,im nesmrdia.Toto hranici z ich strany s drzostou ;o(
a co nieje zakazane je dovolene-demokracia ;o) nam starosta povedal,ze na celom slovensku sa zakaze chovat.Myslim ze taketo vyjadrenie je tak trochu odvazne,a keby taketo zariadenie mame na cierno tak som ticho,a napr. to ked povie ze nebudem mat svinu,tak to moze zakazat chovat psa,a hadam aj nedovoli preletiet vrabcovy ponad nasu Exckuzivnu Obec-New york ;o)
Gedeon je offline   Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je zapnutý/í
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:28.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..