![]() |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Je bežná prax, že výzva, ktorá nespĺňa určité kritériá je zrušená. Tak isto je to aj s touto výzvou pre mladých farmárov. Za dva roky sa z mladých stali už starí, niektorí možno emigrovali zo Slovenska, a niektorí ešte čakajú, že dostanú 50 tisíc eur.
Vyzývam PPA, aby tento podvod na mladých ľuďoch ukončila,výzvu zrušila a vypísala novú, ktorá bude v súlade s EU smernicami |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Nesúhlasím s tvojim nazorom Tých čo splnili podmienky, vyše roka platia odvody, čakajú na vyhodnotenie treba podporiť. Počul som ze bude druhé kolo, kde by mala byť horná hranica 26r. Takže bude šanca ktorým to teraz neprejde. |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Tak a máme tu stanovisko že začínajú rozposielať....Konečne dali ako také vyjadrenie.
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Takže na koniec ďalšia zmena "uspokoja" nie 600 ani 900 ale 500 žiadateľov.
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Vy ste to ako pochopili?
500 dostane 370 nesplnilo a nedostane 1158 ... "a nakoniec budeme rozposielať rozhodnutia o neschválení z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov,“ Takze splnili, ale niesu prachy, takze nic? Co ja viem tak Matecna mala navysit o 25 a ne, ze 25 pre vsetkych. |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Pochopil som to presne ako si rozpisal, malo sa navýšiť o 25t. ale tie presunu na novu vyzvu.
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
na začiatku bola reč o 600, potom to mali navýšiť a nakoniec dostanú 500??? no neviem, buď niekomu nejde matika, alebo si tu niekto roby totálne čo chce....
Takže toto bol hlavný dôvod, prečo sa to takto naťahovalo....potrebovali to nejak "ztransparentniť".....z tých 600 prečo je len 500, niekto dostane dvakrát? |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Nech sa tu ozve aspon jeden clovek ktory uz dostal od nich vyjadrenie...Lebo mam pocit ze si z nas ludi robia dobry den...Robia z nas debilov... |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Celú výzvu mali zrušiť, lebo si z vás mladých farmárov urobili iba srandu. Už to konečne pochopte a nebuďte tvrdohlavý. Dávno bolo rozhodnuté, kto tie peniaze dostane.
Všetko bola iba hra, že čím sa akože dlhšie rozhodovalo, malo to navodiť predstavu, že tam tie rozprávky o včelích farmách a mliečnych farmách so 4 dojnicami aj niekto číta... Keď chcete podnikať v poľnohospodárstve, mali ste to urobiť už pred dvoma rokmi. Stratili ste dva roky nič robením. |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Preco by mali zrusit celu vyzvu...Nie vyzvu zrusit nemali mali len dodrzat terminy ake povedali a nerobit si z nas ludi debilov.Oni by zrusili vyzvu ako vy tu hovorite a nase peniaze ktore sme my poplatili za odvody by sli do riti...Ved platime nie male peiaze na odvody ...Tak potom to mali urobit tak ze odvody zacnete platit az vtedy ked budete mat schvaleny projekt...Dostal uz niekto nieco? |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:38. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..