AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4480)

Zetor7711 29-07-2017 09:47

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal ziag182
Za prvé sme si nepotykali a za druhé keď Vám nehovorí zdravotná a sociálna poisťovňa nič, tak ste asi aj dlžník... čo bola ďaľšia podmienka výzvy.... nebyť nikde dlžník. Áno prvý rok sa platí niečo vyše 60 eur len do zdravotnej ale po roku aj sociálna.. čo už je okolo 200 eur... Daň si vie každý prispôsobiť... Pomohli ste mu začať a takú možnosť mnohí nemajú. A láskavo sa navážajte do niekoho iného nie do mňa a neurážajte ani ja Vás neurážam

Rodičia pomáhajú ....:-P a preto, že si roztržitá, nečítaš pozorne články iných. Sústreď sa trošku. Kto je zamestnaný, nemusí platiť ani zdrav. ani soc. poisť. ;-) Neovládaš základne veci a smiešne si mýliš a pletieš dobu pred výzvou, počas výzvy a teraz ....... Ak si náhodou svoju daň prispôsobuješ, tak si možno aj podvodníčka, ... ale to musíš vedieť Ty sama ..... je to Tvoja zodpovednosť B-)

ziag182-deleted 29-07-2017 12:18

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal Zetor7711
Rodičia pomáhajú ....:-P a preto, že si roztržitá, nečítaš pozorne články iných. Sústreď sa trošku. Kto je zamestnaný, nemusí platiť ani zdrav. ani soc. poisť. ;-) Neovládaš základne veci a smiešne si mýliš a pletieš dobu pred výzvou, počas výzvy a teraz ....... Ak si náhodou svoju daň prispôsobuješ, tak si možno aj podvodníčka, ... ale to musíš vedieť Ty sama ..... je to Tvoja zodpovednosť B-)

Ešte raz nepotykali sme si,Vám asi slušné správanie nič nehovorí a tiež Vám nič nehovorí o čom tu je stále reč a o čom bola výzva, ale pre istotu menej chápajúcim ako Vy. Človek, ktorý išiel do výzvy 6.1. podal si žiadosť s projektom, nezáleží koľko mal bodov, musel si založiť SHR, ktorý sa riadi živnostenským zákonom. SHR si musel založiť pred podaním žiadosti s projektom, pretože k žiadosti prikladal potvrdenia z úradov ako zdravotné poisťovne, inšpektorát práce, sociálna poisťovňa, okresný súd atd . a tieto potvrdenia sa viazali na IČO, ktoré mu bolo pridelené k SHR. Takže nemohol podať žiadosť s projektom bez založenia SHR. Toto pochopí aj človek s nižším IQ. A keďže SHR je Osoba Samostatne Zárobkovo Činná OSZČ musí odvádzať odvody do poisťovní. 1. rok len zdravotnú a druhý rok aj sociálnu poisťovňu. Takže pokiaľ bol predtým vysokoškolsky vzdelaný človek bol nezamestnaným a vedeným na úrade práce, odo dňa, čo si podal žiadosť s projektom na tom úrade práce byť nemohol. Čiže nikto tu z týchto ľudí, pokiaľ taký existoval nečaká až mu spadne 50 tis. do lona, to ste zrejme čakali iba Vy a Váš syn, lebo ste vôbec tú výzvu nepochopili a preto Vám to nevyšlo a Váš projekt je medzi vyradenými, môj chvalabohu nie a už sa prestaňte navážať do slušných ľudí, lebo zrejme asi ani poľnohospodárstvu ako takému nerozumiete. Je to vidieť z Vašich príspevkov, stále neviete o čom sa tu točí reč. Ruku na srdce, koľko ľudí u Vás robí na zmluvu a koľko na dohodu? A kto tu vlastne okráda štát na odvodoch?

Zetor7711 30-07-2017 15:14

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal ziag182
Ešte raz nepotykali sme si,Vám asi slušné správanie nič nehovorí a tiež Vám nič nehovorí o čom tu je stále reč a o čom bola výzva, ale pre istotu menej chápajúcim ako Vy. Človek, ktorý išiel do výzvy 6.1. podal si žiadosť s projektom, nezáleží koľko mal bodov, musel si založiť SHR, ktorý sa riadi živnostenským zákonom. SHR si musel založiť pred podaním žiadosti s projektom, pretože k žiadosti prikladal potvrdenia z úradov ako zdravotné poisťovne, inšpektorát práce, sociálna poisťovňa, okresný súd atd . a tieto potvrdenia sa viazali na IČO, ktoré mu bolo pridelené k SHR. Takže nemohol podať žiadosť s projektom bez založenia SHR. Toto pochopí aj človek s nižším IQ. A keďže SHR je Osoba Samostatne Zárobkovo Činná OSZČ musí odvádzať odvody do poisťovní. 1. rok len zdravotnú a druhý rok aj sociálnu poisťovňu. Takže pokiaľ bol predtým vysokoškolsky vzdelaný človek bol nezamestnaným a vedeným na úrade práce, odo dňa, čo si podal žiadosť s projektom na tom úrade práce byť nemohol. Čiže nikto tu z týchto ľudí, pokiaľ taký existoval nečaká až mu spadne 50 tis. do lona, to ste zrejme čakali iba Vy a Váš syn, lebo ste vôbec tú výzvu nepochopili a preto Vám to nevyšlo a Váš projekt je medzi vyradenými, môj chvalabohu nie a už sa prestaňte navážať do slušných ľudí, lebo zrejme asi ani poľnohospodárstvu ako takému nerozumiete. Je to vidieť z Vašich príspevkov, stále neviete o čom sa tu točí reč. Ruku na srdce, koľko ľudí u Vás robí na zmluvu a koľko na dohodu? A kto tu vlastne okráda štát na odvodoch?

No ..... zrejme a s veľkou pravdepodobnosťou nastrčená provokatérka, akási ziag či žiačka, možno aj bývalá členka komunistickej strany si vylieva nervy na poctivých farmároch :D .... zrejme ju nastrčili všetci tí z vedenia anglickej skratky, ktorí všetci peniaze daňových poplatníkov dostali :) a žiačka nám zrejme načisto osprostela .... omieľa piate cez deviate a výzvu podľa toho čo tu tára, ani nečítala. Čo už ? ... ak má niekto IQ húpacieho koníka, nič s tým neurobíme. Nie a nie pochopiť, že kto sa zapojil do výzvy, že musel mať SHR, všetky potrebné prílohy a za SHR si mohol pripočítať 10 bodov. Ak je niekto nechápavý, nevysvetlíte mu to. Táto žiačka nechápe, že vo výzve je bod, v ktorom sa hovorí, že kto bol 2 a viac rokov nezamestnaný, mohol si pripočítať tak isto 8 bodov. Raz darmo ... osprostený človek to nepochopí ...... Nemyslím si, že patríš medzi slušných, skôr medzi pätolizačov ..... a že vraj nezáležalo na tom, kto mal koľko bodov .... :p :rolleyes: a ešte si milá ziag upravuje daň podľa vlastnej potreby .... to je nielen hlúpe ale aj trestné .....

ziag182-deleted 30-07-2017 17:03

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal Zetor7711
No ..... zrejme a s veľkou pravdepodobnosťou nastrčená provokatérka, akási ziag či žiačka, možno aj bývalá členka komunistickej strany si vylieva nervy na poctivých farmároch :D .... zrejme ju nastrčili všetci tí z vedenia anglickej skratky, ktorí všetci peniaze daňových poplatníkov dostali :) a žiačka nám zrejme načisto osprostela .... omieľa piate cez deviate a výzvu podľa toho čo tu tára, ani nečítala. Čo už ? ... ak má niekto IQ húpacieho koníka, nič s tým neurobíme. Nie a nie pochopiť, že kto sa zapojil do výzvy, že musel mať SHR, všetky potrebné prílohy a za SHR si mohol pripočítať 10 bodov. Ak je niekto nechápavý, nevysvetlíte mu to. Táto žiačka nechápe, že vo výzve je bod, v ktorom sa hovorí, že kto bol 2 a viac rokov nezamestnaný, mohol si pripočítať tak isto 8 bodov. Raz darmo ... osprostený človek to nepochopí ...... Nemyslím si, že patríš medzi slušných, skôr medzi pätolizačov ..... a že vraj nezáležalo na tom, kto mal koľko bodov .... :p :rolleyes: a ešte si milá ziag upravuje daň podľa vlastnej potreby .... to je nielen hlúpe ale aj trestné .....

Potrafená hus zagágala, tiež tam bol bod a to konkrétne č.6: žiadateľ sa zaviaže, že po schválení žiadosti po dobu troch rokov zamestná na trvalý pracovný pomer 2 a viac pracovníkov a za tento bod sa pripisovalo 20 bodov, ale pre Vás je to zrejme veľmi vysoká méta, radšej sa budete navážať do imaginárneho človeka, vysokoškolsky vzdelaného, ktorý podľa Vás 2 roky doma sedel na zadku a čakal až vyhlásia túto výzvu, veď už sa Vám celé toto fórum smeje, radšej už ani neodpisujte, Vaše príspevky nemajú ani hlavu ani pätu, pretože sa strápňujete, tým ako tomu nerozumiete

Pista22 30-07-2017 19:31

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Tragikomédia toto všetko. Tento podvod na mladých ľuďoch mal byť dávno zrušený a mala byť vypísaná nová normálna výzva. To však pod vedením tejto zlodejskej vlády a ich úradníkov poskokov nemôžeme čakať.
Tí ktorí však neuspeli vo výzve 6.1 môžu svoj projekt použiť vo výzve 6.3 Čoskoro uzrie svetlo sveta a to podľa mojich informácií bude ďalšia extra špecialita.
Držím palce všetkým nepoctivým a pannam, aby im na ich podvody neprišli a treba veriť, že lepšie už bolo

Zetor7711 30-07-2017 20:27

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal ziag182
Potrafená hus zagágala, tiež tam bol bod a to konkrétne č.6: žiadateľ sa zaviaže, že po schválení žiadosti po dobu troch rokov zamestná na trvalý pracovný pomer 2 a viac pracovníkov a za tento bod sa pripisovalo 20 bodov, ale pre Vás je to zrejme veľmi vysoká méta, radšej sa budete navážať do imaginárneho človeka, vysokoškolsky vzdelaného, ktorý podľa Vás 2 roky doma sedel na zadku a čakal až vyhlásia túto výzvu, veď už sa Vám celé toto fórum smeje, radšej už ani neodpisujte, Vaše príspevky nemajú ani hlavu ani pätu, pretože sa strápňujete, tým ako tomu nerozumiete

Ziag, Ty nie si hus ale sliepka, nasadili Ťa sem tí, ktorí celú túto výzvu zneužili a využili pre seba. Si ich hlásna trúba. Ty si iba taká tajtríčka a pätolizačka. A aby som bol úprimný, naozaj si myslím, že si načisto osprostená. Keby tá hlúposť nadnášala tak Ty lietaš ani nie ako sliepka ale ako holubička. Ty si neuvedomuješ, ako boli podvedení všetci mladí šikovní farmári, ktorí nevyciciavali a nevyciciavajú tento štát a daňových poplatníkov a ktorých navyše ako si sa priznala klameš podvodmi aj Ty sama. Viac ako 1500 mladých poctivých farmárov bolo oklamaných a Ty tu táraš od buka do buka somariny a útočíš na všetkých tých, ktorých žiadosti neuspeli. Ty si mala koľko bodov ? 99 alebo 100 ? Šikovná ! Viac ako 2 roky sa Ti s VŠ ťažilo robiť a teraz natŕčaš ruky :) Len aby si tie peniaze daňových poplatníkov nemusela náhodou vracať ...... lebo mám pocit, že ani nevieš, kto Ti ten projekt robil ......

ziag182-deleted 30-07-2017 22:25

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal Zetor7711
Ziag, Ty nie si hus ale sliepka, nasadili Ťa sem tí, ktorí celú túto výzvu zneužili a využili pre seba. Si ich hlásna trúba. Ty si iba taká tajtríčka a pätolizačka. A aby som bol úprimný, naozaj si myslím, že si načisto osprostená. Keby tá hlúposť nadnášala tak Ty lietaš ani nie ako sliepka ale ako holubička. Ty si neuvedomuješ, ako boli podvedení všetci mladí šikovní farmári, ktorí nevyciciavali a nevyciciavajú tento štát a daňových poplatníkov a ktorých navyše ako si sa priznala klameš podvodmi aj Ty sama. Viac ako 1500 mladých poctivých farmárov bolo oklamaných a Ty tu táraš od buka do buka somariny a útočíš na všetkých tých, ktorých žiadosti neuspeli. Ty si mala koľko bodov ? 99 alebo 100 ? Šikovná ! Viac ako 2 roky sa Ti s VŠ ťažilo robiť a teraz natŕčaš ruky :) Len aby si tie peniaze daňových poplatníkov nemusela náhodou vracať ...... lebo mám pocit, že ani nevieš, kto Ti ten projekt robil ......


Krásne urážky :D, no keď sa na nič viac nezmôžete, Váš problém...Vidno, že nemáte pojem o tom, čo bolo vo výzve

Rudolf Suhajda 04-08-2017 21:21

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Odporúčam všetkým ignorovať zakomplexovaného chudáka Zetorka, ktorý evidentne nedostal dotáciu a tak to tu chodí zasierať svojimi "múdrosťami" a tešiť sa z neúspechov iných. Nenadávajte mu, život ho očividne potrestal už dosť a tak sedí v zaprdenej izbietke a zmysel života našiel vo vypisovaní chujovín na fórum. Postačí ho ignorovať. Venoval som mu 5 minút svojho času pri písaní tejto správy a viac mu už venovať nemienim. :)

Zetor7711 05-08-2017 10:31

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal Rudolf Suhajda
Odporúčam všetkým ignorovať zakomplexovaného chudáka Zetorka, ktorý evidentne nedostal dotáciu a tak to tu chodí zasierať svojimi "múdrosťami" a tešiť sa z neúspechov iných. Nenadávajte mu, život ho očividne potrestal už dosť a tak sedí v zaprdenej izbietke a zmysel života našiel vo vypisovaní chujovín na fórum. Postačí ho ignorovať. Venoval som mu 5 minút svojho času pri písaní tejto správy a viac mu už venovať nemienim. :)

Hovorí sa, že na hlupákov a najmä pätolizačov reagovať netreba. Urobím výnimku. Tá pani či slečna ziag predtým a teraz tento Rudolf nám pravdepodobne načisto osprosteli. Ospravedlňujem sa za výraz .... ale vyzerá to tak a je to veľmi, veľmi pravdepodobné. Títo dvaja ukázali ako si nectia a nevážia asi 1500 mladých farmárov, ktorí boli hrubo podvedení a oklamaní. Prachy zrejme títo dvaja dostali, tak ako zrejme celé vedenie anglickej skratky, tak teraz sa snažia útočiť, znevažovať, nadávať .... to sa im javí ako najlepšia obrana. Podľa môjho názoru, sú to nastrčení provokatéri, ktorým nielenže nevadil a nevadí diskriminačný bodovací systém, ktorý zvýhodňoval 2 a viac rokov nič nerobiacich ( + 8 bodov ) ale absolútne im neprekáža, že verejné financie, peniaze daňových poplatníkov sú resp. majú byť nekontrolovateľné. Svedčí o tom podľa môjho názoru napr. aj zakamuflovaný menný zoznam žiadateľov, ktorého zostrojenie nemá zrejme obdobu a ktorý je raritou asi v celej EÚ. Menný zoznam urobený podľa titulu :) :) Neuveriteľné a priam neskutočné. Aby nikto, nikdy nič nezistil. Kto podporu dostal, kto bol zvýhodnený. Tak to asi niekto chcel a stále chce. Aby občania nezbadali, že napr. do jednej spoločnej domácnosti mohlo "natiecť" aj 100 tisíc €. Malo by to byť ale verejné a každý daňový poplatník by mal a mohol vidieť komu verejné financie z jeho daní majú pomôcť. Či mladému začínajúcemu farmárovi alebo zabehnutému starému, ktorý dal či previedol niečo svojim ...... ( ale to vieme všetci ). Osprostený Rudolf je ale proti takejto verejnej kontrole. Preto si aj myslím, že je osprostený. Všetko má byť podľa neho tajné a zakryté .... aby zrejme nikto nič nezistil. Aby nikto, ani jeden žiadateľ ani jeden platca dane nič nevedel a nič nevidel. Rudolf je možno aj politik. Možno, .... taký maličký. Ja však verím, že táto výzva a hlavne výsledky pridelenia štátnej pomoci, bude podrobená dôslednej parlamentnej kontrole a menný zoznam ľudí, ktorí sa chceli iba nabaliť, obohatiť, že bude zverejnený. To je celé milý Rudolf. Hľadaj za tým čo chceš ale neurážaj mladých farmárov, ktorí boli podvedení a oklamaní. Ja osobne som o žiadne financie nežiadal, môj syn je zamestnaný a popri tom aj SHR. Vlani mal malý zisk, tohto roku to vyzerá na stratu. To je všetko môj milý osprostený Rudolfko čo Ti napíšem. Zo srdca prajem všetkým čestným, poctivým mladým farmárom, ktorí či už pomoc dostali alebo nie, aby sa im darilo. Ty si však úplne ... ale úplne mimo .... ;)

Vranko 22-08-2017 19:02

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Pozdravujem farmári. Chcem sa spýtať či by ste išli znova do výzvy 6.1 napriek všetkým tým úskaliam, ktoré boli za tým, bez nejasného výsledku a nekonečného čakania. Mám zámer farmárčiť - rastlinná výroba no predpokladám novú výzvu 6.1 v nedohľadne, otázne budú podmienky a samozrejme úspešnosť projektu je tiež otázna. Nakoľko v tejto výzve výsledky prevyšujú podporu živočíšnej výroby je to nevýhoda pre rastlinnú, ale ak bude nová sa uvidí čo bude viac preferované. Podľa kritérií ktoré boli teraz by som s vyplateným jazykom nabral 85 bodov, v blízkej dobe bude vyhlásená výzva 6.3 takže aj tam máte možnosť sa uchádzať o 15000€. Nie sú ideálne podmienky na podporu mladých farmárov ako sa v Nitre na Agrokomplexe vyjadrili diskutujúci na túto tému. Síce nič konkrétne som sa nedozvedel, ale nasmerovalo ma to kam sa mám zamerať a na čo dávať pozor.

Wolfpack 28-08-2017 11:15

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Sice som odpoved este nedosal, ale uz by som do takej vyzvy nesiel.
Z toho vsetkeho co som si pozistoval je jasne, ze vobec neslo, nejde ani nikdy na SK nepojde o podporu mladych farmarov.
Ak chces zacat, vsetko si poriadne premysli a zacni.

Oni potrebuju ludi do fabrik a nie ze ty budes dakde na farme s rodinou vysedavat, ked mozes stat za pasom na 3 zmeny.

Jana1987 17-09-2017 11:39

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
dobrý deň.prišiel už niekomu list ze neuspel? už je september nedostala som žiadnu odpoveď.to je také ,, slovenské,,,......

Wolfpack 27-09-2017 10:27

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Údaje aktualizované k dňu 31/08/2017


http://www.apa.sk/ziadosti-o-projekt...avID=641#form2

miška z lazu 17-10-2017 08:51

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Vidím, že to sem nik nedal.....:mad:
Tak nech sa páči ak je to ešte pre niekoho aktuálne http://www.nsrv.sk/index.php?pl=18&article=1474

Wolfpack 30-10-2017 10:49

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Uz mi prislo, ze mi to neschvalili z dovodu nedostaku financii.

stathan 30-10-2017 13:01

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Aj mne to iste.

didi1232 02-11-2017 21:46

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
chcela by som vám odporucit niečo čo vám rozhodne ulahci zivot, hlavne v týchto chladných upršaných dnoch
http://www.zlavovy-kod.sk/

rolnik 03-12-2017 13:34

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Zdravim vas. Ti ktorym schvalili projekt, ako by sa malo dalej postupovat? Je potrebne zaslat im oznamenie o zaciatku realizacie a potom ziadost o financny prispevok. Su niekde tlaciva, alebo navod ako postupovat? Diky

goaton 03-12-2017 14:28

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
1. oznámenie o zahájení realizácie
http://www.apa.sk/prirucka-pre-prijimatela

2. oznámenie o splnení podmienky poskytnutia príspevku + opečiatkovaný výpis z CEHZ (živočíšna výroba) alebo potvrdenie o priamych platbách (rastlinná)
http://www.apa.sk/prirucka-pre-prijimatela

3. Žiadosť o platbu (s overeným podpisom) + Výpočet paušálnej platby (aj na CD v xls) + Zoznam povinných príloh k ŽoP + Potvrdenie obce, že SHR stále trvá + overená fotokópia Osvedčenie o zápise do evidencie SHR + ďalšie prílohy podľa potreby
http://www.apa.sk/ziadost-o-platbu-1

Misko13 05-12-2017 14:58

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Neviete, ako dlho trva od podania ziadosti o platbu po zaslanie penazi na ucet?

SHR-Jana 13-12-2017 12:34

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Keď si všetko poslal tak najprv pride kontrola,potop papierovčka a potom možno almužna. Ale všeto je v priručke pre žiadteľa nfp alebo v zmluve.

goaton 03-01-2018 15:21

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Predpokladám, že peniaze ešte nikto nedostal..Mali ste už niekto aspoň tu kontrolu?

SHR-Jana 03-01-2018 21:27

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
No. Zatial ani papiere ani kontrola ani vanok ani dážď. Rusnacke sviatky začinaju 8 takže si ešte počkame na nejaku prcačku a predpokladam ze pridu keď začne poľnosezona.

miška z lazu 04-01-2018 10:38

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal goaton
1. oznámenie o zahájení realizácie
http://www.apa.sk/prirucka-pre-prijimatela

2. oznámenie o splnení podmienky poskytnutia príspevku + opečiatkovaný výpis z CEHZ (živočíšna výroba) alebo potvrdenie o priamych platbách (rastlinná)
http://www.apa.sk/prirucka-pre-prijimatela

3. Žiadosť o platbu (s overeným podpisom) + Výpočet paušálnej platby (aj na CD v xls) + Zoznam povinných príloh k ŽoP + Potvrdenie obce, že SHR stále trvá + overená fotokópia Osvedčenie o zápise do evidencie SHR + ďalšie prílohy podľa potreby
http://www.apa.sk/ziadost-o-platbu-1



kto má prosím pečiatkovať ten výpis z CEHZ? CEHZ?

goaton 04-01-2018 10:57

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Áno, CEHZ. Poslala som im žiadosť o výpis a poslali mi to opeciatkovane a podpísané. Bolo to spomínané na nejakom seminári, že takto treba postupovať. Tak snáď je to ok.

peter82 05-01-2018 18:58

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal goaton
Áno, CEHZ. Poslala som im žiadosť o výpis a poslali mi to opeciatkovane a podpísané. Bolo to spomínané na nejakom seminári, že takto treba postupovať. Tak snáď je to ok.




dobry den vedeli by ste my povedat za aky cas vam to poslali...dnes som im posielal meil ze to potrebujem poslali my meil s kopiou a original poslu postou...

goaton 11-01-2018 12:38

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Už to asi máte doma. :) Bolo to celkom rýchlo.

peter82 11-01-2018 13:53

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal goaton
Už to asi máte doma. :) Bolo to celkom rýchlo.



hej piatok to dali do posty a my sme to mali doma stredu 10.1.

peter82 15-01-2018 13:30

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Dobry den vie niekto nieco nove?

SHR-Jana 15-01-2018 18:22

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal peter82
Dobry den vie niekto nieco nove?

Zatial neprišlo nič. Ale ohľadbe toho CEHZ volal som s pani čo nám spracovala projekt a ohľadne toho potvrdenia priamo z CEHZ vravela že nieje potrebne keď máme registraciu v CEHZ ako pristup farmara.
To same nam vravela pani z ppa keď bola na kontrole ohľadne priamych pladieb na HD.:confused: Tak teraz neviem či je to potrebne? Lebo ešte nič neprišlo.

peter82 16-01-2018 16:22

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal SHR-Jana
Zatial neprišlo nič. Ale ohľadbe toho CEHZ volal som s pani čo nám spracovala projekt a ohľadne toho potvrdenia priamo z CEHZ vravela že nieje potrebne keď máme registraciu v CEHZ ako pristup farmara.
To same nam vravela pani z ppa keď bola na kontrole ohľadne priamych pladieb na HD.:confused: Tak teraz neviem či je to potrebne? Lebo ešte nič neprišlo.



Neviem kazdy vravi nieco ine....Pani ktora nanm pomahala s projektom povedala ze papier z cehz musim dokladovat...

peter82 25-01-2018 18:27

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Dobry vecer vie niekto nieco nove?

goaton 26-01-2018 10:45

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Pani Ministerka včera v rozhlase hovorila, ze podporuje mladých farmárov. :D
Asi na nás myslí pred spaním.

SHR-Jana 26-01-2018 11:15

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Páni Ministerka možno ale uradničkovia na PPA asi nie;)

peter82 31-01-2018 07:21

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal goaton
Pani Ministerka včera v rozhlase hovorila, ze podporuje mladých farmárov. :D
Asi na nás myslí pred spaním.



no trocha sme sa aj zasmiali..haha

peter82 31-01-2018 07:22

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal SHR-Jana
Páni Ministerka možno ale uradničkovia na PPA asi nie;)


Pred spanim na nas mysliet nemusia len nech sa rozhybu...

SHR-Jana 31-01-2018 09:50

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Citát:

Pôvodne zaslal peter82
Pred spanim na nas mysliet nemusia len nech sa rozhybu...

:eek: :eek: zblaznil si sa veď ešte mrzne.:D :D

SHR-Jana 02-02-2018 18:33

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Sneži a vraj ma aj mrznuť :eek: . Na PPA hotova pohroma :D. Tak to sa nedočkame ničoho:mad: .

peter82 04-02-2018 15:15

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Ale dost by uz bolo srandy,,,,uz by sa fakt mohli rozhybat....niekde uz ide druhy projekt a oni nevedia dokoncit jeden....to je take nase slovenske...

poradenstvo.GSAA 04-02-2018 17:43

Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
 
Maté problémy so spracovaním GSAA žiadosti?
Naša spoločnosť MAR-SO, poradenstvo GSAA sa zaoberá práve touto problematikou. Ponúkame služby expertov, priamo z prostredia GSAA. Zaoberáme sa komplexnými službami, týkajúcimi sa práve tejto žiadosti, elektronického zakreslenia, celoročnej správy, odstraňovania chýb, prekryvov vzniknutých krížovými kontrolami a poradenstvom.
Ponúkame tiež:
- zameriavanie
- zakreslenie
- úpravu kultúrnych dielov/hraníc užívania (vyňatie nespôsobilých plôch, zárasty, cesty a pod.)
- pomoc s aktualizáciou LPIS-u
Využitím naších služieb, sa zbavíte všetkých pochybností a starostí spätých so spracovaním GSAA žiadosti.

[email protected]

nájdete nás aj na webe: www.poradenstvo-gsaa.sk

Masaryková 2719/16, Prešov 080 01
2.poschodie nad Krajskou prokuratúrou
tel.číslo: 0909 132 492


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 13:48.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..