![]() |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Ešte raz Vás zdravím, odporúčam Vám pozrieť si stránku mladyfarmar.sk, v krátkej budúcnosti sa finalizuje dokončenie stránky asyf.sk. O tom prečo je taká skratka aká je som písal pred časom. Pokiaľ viem momentálne máme členov z východného, stredného a západného Slovenska. Ako sa volili je opísané v stanovách - stanovy sú registrované príslušným ministerstvom. Bolo by vhodné ak by ste zverejnili svoje meno. Prosím napíšte kto sú papaláššky synáčikovia a ich blízky pätolízači. Či zastupuje alebo nezastupuje všetkých mladých farmárov na Slovensku je na diskusiu. Ale možno nejaké organizácie typu SPPK, doteraz aj v budúcnosti budú lepšie zastupovať mladých farmárov na Slovensku. Inak ak máte taký dobrý prehľad radi Vás prijmeme v ASYF-e - takýchto ľudí, ktorí sa vyznajú potrebujeme. Prajem pekný deň |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Povazujem za dost nestastne, ze to bolo uvedene v prirucke pre prijimatela, lebo ta v hlavnych dokumentoch k vyzve nebola. Udrzatelnost projektu je velmi dolezita vec, ktora sa väcsinou uvadza priamo vo vyzve. Inak tiez sa tam pise, ze udrzatelnost projektu bude 3-5 rokov od poskytnutia zaverecnej platby prijimatelovi. Tak bude to 3 roky alebo 5 rokov? |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Dobry den dostal este niekto dnes vyjadrenie?dakujem
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
nebudem Ti súdruh zverejňovať ani svoje meno ani nič .... lebo aj Ty si pre mňa nič. K tej skratke. Slováci ako národ aj Slovenská republika ako štát, má svoj úradný jazyk. Peknú slovenčinu. Hovoria ňou všetci Slováci, teda aj všetci slovenskí farmári. Tí farmári, ktorým sa nepáči slovenská skratka Združenie mladých farmárov Slovenska - ZMFS, tým sa zrejme ani nepáči farmárčenie na Slovensku, možno sa im nepáči ani naša reč. Je to ale ich vizitka ..... Možno, že niektorí ani nežijú tu doma na Slovensku, žijú v tom "veľmi krásnom" Anglicku, o možno sa výzve dozvedeli akousi náhodou a chcú si iba prilepšiť ..... Vraj skratka ASYF je krajšia lebo je "anglická", lebo je v angličtine ..... :cool: no ten ťuťmáčik, ktorý ju vymyslel žije zrejme na Slovensku a pravdepodobne tu chce podnikať alebo už aj v poľnohospodárstve podniká. Bolo by preto prinajmenšom slušné nehanbiť sa za svoj rodný jazyk a vyjadrovať sa aj písomne .... v spisovnej slovenčine, nie v angličtine. Alebo už aj medzi mladých farmárov na Slovensku prenikli tí, ktorí sa hanbia za svoj štát, za svoj jazyk a za všetko čo je slovenské ??????? Vedieť inú reč, resp. viac iných rečí, je super .... len čo to má spoločné s mladými slovenskými farmármi .... to vie naozaj iba ten čo ho tie zápalky prisypali. Čo tu tento LUdvo tára, to nemá chybu. Nedajte sa milí farmári ním ovplyvniť. Výzva a podopatrenie 6.1 je len jedno jediné, je záväzné pre každého a treba si ho dobre a pozorne prečítať. Smernice EÚ sú jedna vec, samozrejme treba ich rešpektovať, no Výzva 9/PRV/2015 je iná vec a je to vec kde informácie a určené pravidlá sú prvoradé. Platí to, čo je napísané vo výzve a nie aké bludy šíri do éteru niekto z akejsi anglickej skratky. Milí mladí farmári, prečítajte si Výzvu 9/PRV/2015 konkrétne body 2.8.1 až 2.8.19. Tam nenájdete žiadne táraniny a výmysly 2+5 alebo 5+5. Anglická skratka ešte dobre že ani nevznikla a už svojimi vyjadreniami rozširuje chaos. Možno by sa mali nazývať mladí komunisti vo farmárstve ( ale s anglickou skratkou ) ........... tá by možno bola pre nich krajšia. |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
predseda mladých farmárov je/bol Bálint Pém...chválim a vazim si jeho robotu...a však asi ju bude mat aj pekne zaplatenú nakolko ista pani Zuzka?? Pém z komarna si tiež dávala ziadost ako mlady farmár. náhoda?? Menovkyňa??
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Nie nic my este neprislo....uz nech sa rozhybu... |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Citát:
Nevidim problem aby som van neodpovedal...siel som na dojnice ...a mal som 89 bodov...A vy ste naco isli a kolko ste mali bodov? |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:01. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..