AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Chov moriek (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1713)

cico001 20-03-2013 20:48

Re: Chov moriek
 
Dobrý chcem sa spýtať keď morkam do krmivá slozeneho z pšenice kukurice žihlavi čím tak krmim ale navyše im pridám hrach pomôže to veľmi raste na váhu vie mi niekto poradiť ak to skúšal

stano5245 12-06-2013 13:10

Re: Chov moriek
 
na strukoviny pozor, v surovom stave neupravené by sa skrmovať nemali !!!


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:10.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..