![]() |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Zdar Tomas 45
To mas jednoduche, zajdes na PPA tak do mesiace, ked nebude prsat. Oni ti daju podu. Ked uz mas +-100h tak pytaj aspon 500. Potom pojdes zalozit s.r.o, das min. vklad a rovno mozes ist do banky po melko a pol. Hotovo vybavene. |
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Zdravím vás, vie niekto niečo nové ? Dostal už niekto peniaze alebo rieši sa to aspoň ?
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Už to cinklo na účet minuly tyždeň 35 su tam.:D
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
S.H.R -Jana gratulujem vám, pred platbou vám dali aj nejaké oznámenie ? Lebo ja zatiaľ stále nič :-/ koncom januára som posielal žiadosť o platbu.
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Neprišlo nič, len peniaze a asi tyžden pred schválenie drobnej zmeny. ŽoPP sme posielali asi v novembri.
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
Tak možno mňa budú riešiť o niečo neskôr, keď som žopku poslal v januári. Ďakujem vám za odpoveď :-)
|
Re: Vyhodnotenie dotácie Mladý Farmár 2016
ďakujem veľmi pekne za informácie. Príde mi to celé také ... „Slovenské" , všetci sme museli dodržiavať stanovené termíny a ich nariadenia a oni majú jeden hlavný termín a ani ten nesplnia poriadne. Nechcem vážne pôsobiť útočne, ale bolo by pekné keby aspoň na web stránku napísala, že to bude trvať dlhšie aby sa každý vedel zariadiť... a nie takto postupovať
Uvidíme kedy príde vyhodnotenie Držím všetkým palce. |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:34. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..