AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vydanie MP (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1001)

[email protected] 20-12-2002 22:43

Vydanie MP
 
Vazeny pan minister, so sukromne hospodariaci rolnik v okr. Humenne a musim suhlasit s p. Dacejom ,ze na reg. sprave ,,mafia,,Ked so si v r.1996 dal ziadost o vydanie MP na RD v Topolovke tak ma ing. SENKO tolko vodil za nos aj s panom Rogom az mi ten MP vyfukol starosta Topolovky p. Ladickovsky ,preto sa vas pytam ci sa da vtejto veci to znamena vydani MP z RD Topolovka niecovybavit.My tu na vychode si pripadame naozaj ako na chvoste.Dakujem za pochopenie. [email protected]

Zsolt Simon 14-01-2003 11:49

Re: Vydanie MP
 
Vážený pán Zulčák,

domnievam sa, že Vám ide o vydanie majetkových podielov. Menovaný Ing. Senko na regionálnom odbore už nepracuje. V tejto súvislosti Vám odporúčam, aby ste sa o možnom riešení Vášho problému išli poradiť k riaditežovi RO MP SR v Humennom Ing. Petričkovi.

S pozdravom

Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:49.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..