![]() |
Vydanie MP
Vazeny pan minister, so sukromne hospodariaci rolnik v okr. Humenne a musim suhlasit s p. Dacejom ,ze na reg. sprave ,,mafia,,Ked so si v r.1996 dal ziadost o vydanie MP na RD v Topolovke tak ma ing. SENKO tolko vodil za nos aj s panom Rogom az mi ten MP vyfukol starosta Topolovky p. Ladickovsky ,preto sa vas pytam ci sa da vtejto veci to znamena vydani MP z RD Topolovka niecovybavit.My tu na vychode si pripadame naozaj ako na chvoste.Dakujem za pochopenie. [email protected]
|
Re: Vydanie MP
Vážený pán Zulčák,
domnievam sa, že Vám ide o vydanie majetkových podielov. Menovaný Ing. Senko na regionálnom odbore už nepracuje. V tejto súvislosti Vám odporúčam, aby ste sa o možnom riešení Vášho problému išli poradiť k riaditežovi RO MP SR v Humennom Ing. Petričkovi. S pozdravom Zsolt Simon, minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:49. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..