![]() |
NOVÝ ROK 2003
Vážený pán minister, V Novom roku 2003 Vám želáme veža úspechov vo Vašej práci, dobré zdravie a dovožte v mene nášho Združenia poďakovať Vám za novú a dobrú formu spolupráce so samospávnymi organizáciami zastupujúcich rožníkov. Pavol Bottka Združenie vlastníkov pôdy a agropodnikatežov Slovenska |
Re: NOVÝ ROK 2003
Vážený pán Bottka,
ďakujem Vám za priaznivé novoročné želania. Dovožte, aby som aj touto formou poprial veža zdravia, chuti do práce a dobrých výsledkov všetkým agropodnikatežom. Verím, že dobrá spolupráca s organizáciami, ktoré zastupujú našich rožníkov, prispeje k čo najoptimálnejšej príprave agropodnikatežov na nové podmienky, ktoré budú ovplyvňovať ich prácu v poslednom predsvtupovom roku do Európskej únie. S pozdravom Zsolt Simon, minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:25. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..