AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   NOVÝ ROK 2003 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1011)

Eva Petričková 07-01-2003 13:09

NOVÝ ROK 2003
 

Vážený pán minister,

V Novom roku 2003 Vám želáme veža úspechov vo Vašej práci, dobré zdravie a dovožte v mene nášho Združenia poďakovať Vám za novú a dobrú formu spolupráce so samospávnymi organizáciami zastupujúcich rožníkov.


Pavol Bottka
Združenie vlastníkov pôdy a
agropodnikatežov Slovenska

Zsolt Simon 14-01-2003 11:57

Re: NOVÝ ROK 2003
 
Vážený pán Bottka,

ďakujem Vám za priaznivé novoročné želania. Dovožte, aby som aj touto formou poprial veža zdravia, chuti do práce a dobrých výsledkov všetkým agropodnikatežom.

Verím, že dobrá spolupráca s organizáciami, ktoré zastupujú našich rožníkov, prispeje k čo najoptimálnejšej príprave agropodnikatežov na nové podmienky, ktoré budú ovplyvňovať ich prácu v poslednom predsvtupovom roku do Európskej únie.

S pozdravom

Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 01:25.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..