![]() |
Pozvánka
Vážený pán Minister!
Týmto Vás srdečne pozveme na sedenie a na diskúziu do Vežkého Medera kde by sme mohli s Vami prediskutovať problematiku chovu ošípaných.Kde by ste mohli vypočuť naše názory a názory drobnochovatežov na danú problematiku.Termín by sme nechali určiť s Vami ale otázky by sme položili my.Tešíme sa na stretnutie.S pozdravom Pavol a Imrich Tarcsi a chovatelia nášho regiónu |
Re: Pozvánka
Vážení páni,
vežmi rád by som sa častejšie zúčastňoval na stretnutia s podnikatežmi v požnohospodárstve. Žiaž, môj čas je vežmi limitovaný a pri „hasení“ problémov, ktoré treba na MP SR riešiť, mi nezostáva na cesty do terénu veža času. Neznamená to, pravdaže, že som neprístupný diskusii o chove ošípaných. Naopak, príslušné odborné útvary ministerstva dávajú dohromady presnú informačnú databázu, aby sme mohli prijať čo najoptimálnejšie rozhodnutie. O termíne rokovania Vám odporúčam dohodnúť sa telefonicky s mojím sekretariátom. S pozdravom Zsolt Simon, minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:50. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..