AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Pozvánka (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1020)

Tarcsi Imrich a Tarcsi Pavol 14-01-2003 11:49

Pozvánka
 
Vážený pán Minister!

Týmto Vás srdečne pozveme na sedenie a na diskúziu do Vežkého Medera kde by sme mohli s Vami prediskutovať problematiku chovu ošípaných.Kde by ste mohli vypočuť naše názory a názory drobnochovatežov na danú problematiku.Termín by sme nechali určiť s Vami ale otázky by sme položili my.Tešíme sa na stretnutie.S pozdravom Pavol a Imrich Tarcsi a chovatelia nášho regiónu

Zsolt Simon 29-01-2003 07:33

Re: Pozvánka
 
Vážení páni,

vežmi rád by som sa častejšie zúčastňoval na stretnutia s podnikatežmi v požnohospodárstve. Žiaž, môj čas je vežmi limitovaný a pri „hasení“ problémov, ktoré treba na MP SR riešiť, mi nezostáva na cesty do terénu veža času.

Neznamená to, pravdaže, že som neprístupný diskusii o chove ošípaných. Naopak, príslušné odborné útvary ministerstva dávajú dohromady presnú informačnú databázu, aby sme mohli prijať čo najoptimálnejšie rozhodnutie. O termíne rokovania Vám odporúčam dohodnúť sa telefonicky s mojím sekretariátom.

S pozdravom


Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:50.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..