AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   dotácie r.2003 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1021)

Kol.PD Mengusovce 15-01-2003 11:43

dotácie r.2003
 
Vážený pán minister,
žiadame o informáciu ohžadom dotácii na rok 2003.
Poprosíme ich webuvú stránku na internete,kde ich môžeme vyhžadať.
Zdraví Vas kol PD Mengusovce

Zsolt Simon 16-01-2003 07:38

Re: dotácie r.2003
 
Návrh dotačného výnosu na rok 2003 nájdete na našej internetovej stránke v Pripomienkovom konaní.
S pozdravom

Anna Majkútová,
riaditežka odboru masmediálnej politiky a styku s verejnosťou


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:42.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..