AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Lesy SR (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1048)

Ing.Stefan Poliacik 09-02-2003 10:15

Lesy SR
 
Vazeny pan minister,
mozte na tomto mieste zverejnit a dat na verejnu diskusiu pripravovane zmeny statneho podniku LESY SR.Pre mna a stovky
dalsich podnikatelov v oblasti spracovania dreva,su vyznamnym dodavatelom drevnej hmoty.
S uctou Ing.Stefan Poliacik

Zsolt Simon 05-03-2003 10:40

Re: Lesy SR
 
Vážený pán Poliačik,

jednou z hlavných úloh vlády SR v roku 2003 v oblasti lesníctva je transformácia štátneho podniku Lesy SR na akciovú spoločnosť so 100 % účasťou štátu.
K tomuto účelu sme vytvorili pracovnú skupinu ktorej členovia sú z pracovníci MP SR, externí poradcovia ministra pôdohospodárstva, zástupcovia drevospracujúceho priemyslu a štátneho podniku Lesy SR. Úlohou pracovnej skupiny je pripraviť podmienky na odštartovanie transformačného procesu.
Oslovili sme aj niektoré renomované domáce a zahraničné konzultačné spoločnosti ktoré sa podiežajú na príprave projektu na transformáciu štátneho podniku. V priebehu mesiaca marca by sme mali v tomto smere urobiť ďalšie kroky. Zároveň pracujeme na zostavení odbornej komisie, ktorej hlavnou úlohou bude príprava návrhu zákona o akciovej spoločnosti.
Návrh zákon o akciovej spoločnosti bude v štádiu legislatívneho procesu ( medzirezortné pripomienkové konanie) dostupný verejnosti na internetovej stránke MP SR.


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:17.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..