![]() |
Lesy SR
Vazeny pan minister,
mozte na tomto mieste zverejnit a dat na verejnu diskusiu pripravovane zmeny statneho podniku LESY SR.Pre mna a stovky dalsich podnikatelov v oblasti spracovania dreva,su vyznamnym dodavatelom drevnej hmoty. S uctou Ing.Stefan Poliacik |
Re: Lesy SR
Vážený pán Poliačik,
jednou z hlavných úloh vlády SR v roku 2003 v oblasti lesníctva je transformácia štátneho podniku Lesy SR na akciovú spoločnosť so 100 % účasťou štátu. K tomuto účelu sme vytvorili pracovnú skupinu ktorej členovia sú z pracovníci MP SR, externí poradcovia ministra pôdohospodárstva, zástupcovia drevospracujúceho priemyslu a štátneho podniku Lesy SR. Úlohou pracovnej skupiny je pripraviť podmienky na odštartovanie transformačného procesu. Oslovili sme aj niektoré renomované domáce a zahraničné konzultačné spoločnosti ktoré sa podiežajú na príprave projektu na transformáciu štátneho podniku. V priebehu mesiaca marca by sme mali v tomto smere urobiť ďalšie kroky. Zároveň pracujeme na zostavení odbornej komisie, ktorej hlavnou úlohou bude príprava návrhu zákona o akciovej spoločnosti. Návrh zákon o akciovej spoločnosti bude v štádiu legislatívneho procesu ( medzirezortné pripomienkové konanie) dostupný verejnosti na internetovej stránke MP SR. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 12:17. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..