AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Otázka k seminárom o vstupe do EU (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1051)

Ing. Hečko Branislav 13-02-2003 19:25

Otázka k seminárom o vstupe do EU
 
Váž. pán minister.
Na vašej web-ovej ste dňa 13.2.2003 o 15:22 zverejnili oznam o štarte seminárov o dosahu vstupu do EU na náš agrokomplex.
Mám iba skromnú otázku.
Chcel by som sa spýtať, kto sa môže týchto seminárov zúčastniť a na základe akého pozvania.
Mám 30 rokov (SHR) a obhospodarujem 105 ha ornej pôdy, rád by som vedel čo ma čaká a neminie po vstupe Slovenska do EU.
S pozdravom.

Zsolt Simon 19-02-2003 07:27

Re: Otázka k seminárom o vstupe do EU
 

Vážený pán Hečko,

semináre sú určené pre širokú požnohospodársku pospolitosť a aktívne sa na nich môže zúčastniť, každý kto má o danú problematiku záujem. Pozvánkou je vlastne zverejnenie programu a miesta konania na internetovej stránke MP SR.

S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:14.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..