![]() |
Otázka k seminárom o vstupe do EU
Váž. pán minister.
Na vašej web-ovej ste dňa 13.2.2003 o 15:22 zverejnili oznam o štarte seminárov o dosahu vstupu do EU na náš agrokomplex. Mám iba skromnú otázku. Chcel by som sa spýtať, kto sa môže týchto seminárov zúčastniť a na základe akého pozvania. Mám 30 rokov (SHR) a obhospodarujem 105 ha ornej pôdy, rád by som vedel čo ma čaká a neminie po vstupe Slovenska do EU. S pozdravom. |
Re: Otázka k seminárom o vstupe do EU
Vážený pán Hečko, semináre sú určené pre širokú požnohospodársku pospolitosť a aktívne sa na nich môže zúčastniť, každý kto má o danú problematiku záujem. Pozvánkou je vlastne zverejnenie programu a miesta konania na internetovej stránke MP SR. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:14. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..