AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotácia 2003 - dotaz (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1063)

Ing. Ján Koprda 28-02-2003 13:34

Dotácia 2003 - dotaz
 
Vážený pán minister,

chcel by som sa informovať na nasledovnú skutočnosť:
Naša spoločnosť má spracovaný /a už aj odovzdaný projekt na čerpanie prostriedkov z fondu SAPARD/. 50 % z hodnoty projektu chceme realizovať z úverových zdrojov. Je možné v zmysle paragrafu 19 resp. 20 výnosu č. 148/2/2003-100 požiadať o poskytnutie dotácií na takto preinvestované zdroje? Podotýkam, že druhých 50 % prostriedkov bude v prípade kladného stanoviska poskytnutých AGENTÚROU SAPARD /jedná sa o zdroje Európskej únie/. Na základe vyššieuvedeného by sme chceli vedieť, či je možné na tento účel žiadať zdroje v rámci dotačného výnosu v prípade, keď druhá polovica zdrojov bude poskytnutá AGENTÚROU SAPARD.

Ďakujeme za zaslanie stanoviska.

S pozdravom

Ing. Ján K o p r d a - riaditež

Zsolt Simon 05-03-2003 10:18

Re: Dotácia 2003 - dotaz
 
Vážený pán riaditež,

dikcia paragrafu 34 „Výnosu MPSR z 21.1.2003 č.148/2/2003 o podpore podnikania v požnohospodárstve“ neumožňuje poskytnúť dotácie na účel ktorý sa pýtate, pretože by išlo o súbeh podpory. Bližšie vysvetlenie nájdete na internetovej stránke www.mpsr.sk(SAPARD).

S pozdravom

Zsolt Simon


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:39.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..