AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   účinnosť výnosu (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1075)

Struhár Ján 18-03-2003 12:16

účinnosť výnosu
 
Vážený pán minister !
Preacovníci RO MP v Prievidzi tvrdia ,že na podporu za mesiac január 2003 v zmysle Výnosu pre rok 2003 nemáme nárok z titulu, že Výnos nadobudol platnosť od 01.02.2003 .

Ing. Husár Ivor 27-03-2003 11:53

Re: účinnosť výnosu
 
vážený pán Struhár

touto cestou vás žiadam, aby ste menovite uviedli, ktorý pracovníci regionálneho odboru Vás takto inštruovali. V prípade vašich nejasností a problémov s pracovníkmi RO sa obrátte na riaditeža, ktorý je jediným štatutárnym zástupcom a v budúcnosti nedajte na kuloárne reči.

Podža mojich overených informácií problém v neposkytnutí dotácií pre podnik Čierna Hora a.s. je v tom, že ste porušili zákon o rozpočte. Následne v súlade so zákonom o požnohospodárstve nemožno poskytnúť dotácie tomu, kto neoprávnene používa, alebo zadržiava prostriedky štátneho rozpočtu.


Ing. Ivor Husár
riaditež MP SR RO Prievidza


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:50.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..