AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   účinnosť výnosu (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1076)

Struhár Ján 18-03-2003 12:22

účinnosť výnosu
 
Vážený pán minister !
Pracovníci RO MP v Prievidzi tvrdia ,že na podporu za mesiac január 2003 v zmysle Výnosu pre rok 2003 nemáme nárok z titulu, že Výnos nadobudol platnosť od 01.02.2003.
Prosíme zaujať stanovisko k uvedenému problému a usmerniť pracovníkov RO MP.
Ďakujeme konatelia a.s.Čierna hora
Valaská Belá


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:05.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..