![]() |
Včely
Pán Minister.
Chcel by som vediet prečo nemožem zohnat nejaké informácie aj ohladom chovu včiel resp. noriem EÚ pre včelárov a nedajú sa ziskat nejake financie, aby som sa mohol skorej stat komerčným včelárom. Napr. v zalozenim majetku aj ked nemam dostatočný príjem financií. Viete mi dačo poradit? |
Re: Včely
Vážený pán,
v pôsobnosti Ministerstva pôdohospodárstva sme v uplynulých dňoch konštituovali pracovnú skupinu ktorej členovia majú za úlohu pripraviť návrh „Národnej stratégie chovu včiel v Slovenskej republike“, ktorý vo fáze pripomienkového konania zverejníme na internetovej stránke MP SR. Pokiaž ide o krajiny EÚ a podporu včelstva, tak každá krajina prispieva na ich chov finančnými prostriedkami z národných zdrojov. Ak máte o uvedenú problematiku skutočne profesionálny záujem, tak vám odporúčam obrátiť sa na nasledujúce inštitúcie: - Zväz včelárov - Spolok včelárov - Výskumný ústav včelársky v Liptovskom Hrádku, ktorý má poradenstvo v chove včiel priamo v náplni práce S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:28. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..