![]() |
Otázka
Dobry den.Chcel by som sa spytat ohladne moznosti prace v ramci EU (Belgicko) pre absolventa Univerzity veterinarskeho lekarstva.Tento rok koncim skolu a mali sme viacero prednasok a sedeni ohladne tejto problematiky s pedagogmi i ludmi z terenu,kde nam bolo povedane,ze budu potrebni jazykovo zdatni veterinari pre zastupenie zo Slovenska (aj s radov cerstvych absolventov)no a momentalne nijake nove informacie nemam.Bolo mi povedane o Vasom diskusnom fore,a preto sa obraciam na Vas s prosbou,co mi viete viac ohladne tejto veci povedat.Dakujem velmi pekne,S. SADLON
|
Re: Otázka
Vážený pán Sadloň, vožné pracovné miesta v Európskej únii sú uverejnené na internetovej stránke www.europa.eu.int . Ďalšou z možností je sledovanie dennej tlače, kde sa ponuky sporadicky objavujú, alebo informovanie sa na študijnom oddelení vašej Univerzity. Ministerstvo pôdohospodárstva, ako orgán štátnej správy má tiež možnosť vysielať expertov z radov svojich zamestnancov, do EK na základe stanovených prísnych kritérií, medzi ktoré okrem iného patrí aj odborná prax v príslušnom odbore a vynikajúce jazykové znalosti. V prípade vášho záujmu o využitie tejto možnosti, vám odporúčam sledovať výberové konania vyhlasované Úradom pre štátnu správu SR, Odbojárov 1, 83104 Bratislava, kde sú uverejňované konkurzy na vožné miesta aj na našom ministerstve. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:09. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..