AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   dotacie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1205)

dotacie? 22-11-2003 16:44

dotacie
 
chcem sa opitat ci je nejaka podpora mozna aj osobam ktore v polnohospod nepodnikaju robia to len ako hobby:napr na kupu osiva atd
dakujem

Zsolt Simon 01-12-2003 07:28

Re: dotacie
 

Vážený pán,

priznanie dotácie na požnohospodársku činnosť sa riadi Výnosom Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republike z 21. januára 2003č. 148/2/2003-100 o podpore podnikania v požnohospodárstve. Podmienky ktoré musí žiadatež spĺňať sú uvedené v paragrafe 34 –Spoločné, prechodné a záverečné ustanovenie.
Predmetný Výnos nájdete na internetovej stránke MP SR na adrese www.mpsr.sk pod hlavičkou „dotácie“.

S pozdravom
Zsolt Simon
ministerstvo pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:55.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..