AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Fytoenergetika (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1238)

Ing.Martin Hulec 27-01-2004 16:08

Fytoenergetika
 
Vážený pán minister!
Chcel by som Vás touto cestou poprosiť o vyjadrenie, k mojej otázke, či je možnosť získať dotáciu prostredníctvom Vášho ministerstva na zámer pestovania energetických plodín(rýchlorastúce dreviny a pod.), alebo či bude existovať tákáto podpora po vstupe do EU.
Ak je to možné, prosím Vás o vyjadrenie a aj o ďalší postup pri získavaní možnej podpory. Za odpoveď vopred ďakujem.
S pozdravom
Martin Hulec

Zsolt Simon 10-02-2004 08:18

Re: Fytoenergetika
 
Vážený pán Hulec,

možná podpora pestovania energetických plodín je zahrnutá v Sektorovom operačnom programe v opatrení č.1.,ktoré nájdete na internetovej stránke www.mpsr.sk.
Pokiaž ide o danú problematiku rád by som ešte uviedol, že naše ministerstvo v spolupráci s ministerstvom hospodárstva spoločne pripravilo Koncepciu využívania požnohospodárskej biomasy ktorú sme predložili na rokovanie vlády SR v prvej polovici tohto roku. S navrhovaním znením materiálu sa budete môcť oboznámiť na našej internetovej stránke v rubrike pripomienkové konanie.


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:06.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..