![]() |
Fytoenergetika
Vážený pán minister!
Chcel by som Vás touto cestou poprosiť o vyjadrenie, k mojej otázke, či je možnosť získať dotáciu prostredníctvom Vášho ministerstva na zámer pestovania energetických plodín(rýchlorastúce dreviny a pod.), alebo či bude existovať tákáto podpora po vstupe do EU. Ak je to možné, prosím Vás o vyjadrenie a aj o ďalší postup pri získavaní možnej podpory. Za odpoveď vopred ďakujem. S pozdravom Martin Hulec |
Re: Fytoenergetika
Vážený pán Hulec,
možná podpora pestovania energetických plodín je zahrnutá v Sektorovom operačnom programe v opatrení č.1.,ktoré nájdete na internetovej stránke www.mpsr.sk. Pokiaž ide o danú problematiku rád by som ešte uviedol, že naše ministerstvo v spolupráci s ministerstvom hospodárstva spoločne pripravilo Koncepciu využívania požnohospodárskej biomasy ktorú sme predložili na rokovanie vlády SR v prvej polovici tohto roku. S navrhovaním znením materiálu sa budete môcť oboznámiť na našej internetovej stránke v rubrike pripomienkové konanie. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:06. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..