AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Z listu RNDr. B. Žitňnanskému CSc., , expredsedovi SVS (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1242)

Ján Hájek 30-01-2004 06:08

Z listu RNDr. B. Žitňnanskému CSc., , expredsedovi SVS
 
Písal som Vám, že distribúciu Moderného včelára v Blave má na starosti pani Dedinská v Mlynskej Doline, e.mail: [email protected] .
Z ROMP dostal som kopu vyhrazok, že ak do 30.1. nepošlem vratky, ako som naložil s dotáciou, atď. Je to otrasne, čo si MP povymýšžali, zajtra tam musím zájsť nakŕmiť úradného šimža.
Pani Zábojníková vo Fórum mpsr.sk doteraz nedostala odpoveď ohžadom nie dotácie, ale s pozmeneným názvom pre r. 2004 podpora včelárstva. Tak my sme odkázaní na podporu a pritom nám spoločnosť dlhuje miliardy za opežovanie HK, o ktorých by Ste sa mohli zmieniť, že defacto my včelári sme veritežmi tejto spoločnosti a nie žobrač, ktorá je utisnutá na podporu. Včelárske spolky v dnešnej podobe zaniknú takým pádom a združi sa, ak sa vôbec združí pár väčších komerčných včelárov so svojim IČO, ktorí budú aj schopní platiť soc. poistenie, vyrubený poplatok poistného za podnikatežskú činnosť.

Ján Hájek


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:21.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..