AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   otázka (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1283)

igor 05-04-2004 15:09

otázka
 
dobry deň
chcem sa opýtať ako sa bude vyvíjať nejaká podpora chovu oviec po vstupe do EÚ?
mam nejaké kusy bahníc,o podmienkach pre podporu do 10.2 viem a poznám
chcem sa spýtať či sa niečo zmení po vstupe do EÚ,a chcem sa opýtať či bude treba aj plemeného barana?(dúfam že nie)
ďakujem za odpoveď
igor stašák

Zsolt Simon 22-04-2004 11:07

Re: otázka
 
Vážený pán ,

v tomto roku bola poskytnutá podpora na chov bahníc vo výške 500 Sk/kus podža Výnosu MP SR z 19. januára 2004 č. 152/2004-100 (r.2003 650Sk/kus). Možná podpora na chov plemenných oviec je zahrnutá vo Výnose MP SR o podrobnostiach o poskytovaní podpory v oblasti požnohospodárstva, potravinárstva a lesného hospodárstva, z 13. apríla 2004 č. 806/2004-100, ktorý je zverejnený na našej internetovej stránke www.mpsr.sk. Na pripúšťanie plemenných bahníc a jariek je však potrebné vlastniť plemenného barana, čo vyplýva zo zákona o šžachtení a plemenitbe.




S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 04:30.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..