AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Značka kvality (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1320)

Ján Žarnovičan 21-08-2004 12:32

Značka kvality
 
Včera som sa zúčastnil prezentácie značky kvality na Agrofóre v rámci výstavy Agrokomplex. Iste, je to dobrá a užitočná vec. Len je na hanbu, keď ju pracovníčka Ministerstva pôdohospodárstva prezentuje prostredníctvom premietaných stránok Wordu. Každý prednášajúci v Agrofóre už zvládol Power Point. Nevrhá to dobré svetlo, keď sa značka kvality prezentuje takýmto spôsobom.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:08.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..