AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Doplnenie článku - Kupčenie s právom požovníctva (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1322)

Ing. Beleš 26-08-2004 07:07

Doplnenie článku - Kupčenie s právom požovníctva
 
Vážený pán minister,

ďakujem za odpoveď avšak pokladam za dôležité doplniť ju o nasledovné. To, že pracovníci MP SR vykonali na OLÚ v Čadci dozor vieme, ale neviete, že im boli zatajené dokumenty, ktoré sme predložili správnemu orgánu. Po usmernení OLÚ v Čadci sme zaznamenali opätovné porušenia zákona o správnom konaní. Ako perličku uvediem, že dňa 22.8.2004 boli na požovných pozemkoch vlastníkov združených v ZVLaPP Svrčinovec, hliadkou hraničnej polície a splnomocnencami ZVLaPP Svrčinovec kontrolovaní požovníci z PZ Polom, ktorí vlastnili ,,zaujímave povolenky", z čoho je vyhotovený riadny záznam a celá záležitosť bude predmetom vyšetrovania! Zdôrazňujem doposiaž platí predbežná otázka, výkon práva požovníctva sa vykonáva iba v rozsahu § 20 z. o požovníctve, rovnako je prerušené konanie vo veci schvážovania nájomných zmlúv. Záverom len tožko, že práve v tomto čase sme podali k Vám mimoriadny opravný prostriedok.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:21.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..