AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   CEHZ (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1340)

Ing. Rudolf Čelko, vedúci CEHZ 26-10-2004 07:12

CEHZ
 
Vážený pán Grolmus!
Reagujem na Váš príspevok ohžadne CEHZ. Každý subjekt vlastniaci zvieratá má povinnosť jedenkrát týždenne zasielať do CEHZ všetky zmeny - pohyby zvierat (u ošípaných 1x mesačne). Hlásenie musí zasielať farma, ktorá zviera predala (odsunula), aj farma, ktorá zviera kúpila (prijala). Pokiaž nie je tento presun potvrdený od obidvoch subjektov zviera je stále evidované na pôvodnej farme. Ak si niekto z týchto dvoch subjektov nesplní povinnosť a nový majitež nahlási ďalší presun, tento nie je prijatý z vyššie uvedeného dôvodu.
Na Váš príspevok neviem adekvátne reagovať, nakožko neuvádzate konkrétne zvieratá. Žiadam Vás, aby ste sa obrátili priamo na pracovisko CEHZ - číslo telefónu 041 507 37 44 - horúca linka, alebo môžete prísť osobne po predošlom ohlásení, kde Vám Vaše otázky zodpovieme. Všetky doklady sa archivujú, tiež chybové hlásenia sú archivované a Vašu sťažnosť dôkladne prešetríme.

Ing. Rudolf Čelko, vedúci CEHZ


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:12.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..