![]() |
Zdaňovanie dotácií
Vážený pán minister,
dňa 20.12.2004 som Vám položila otázku k zdaňovaniu dotácií. Prečo mi na ňu neodpovedáte ? Neviete ? Alebo sa v tejto veci začalo konať ? S pozdravom Ing. Vaľová Zlatica |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:42. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..