AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Vtáčie územia (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1381)

anonym 12-03-2005 19:32

Vtáčie územia
 
Vážený pán minister, chel by som sa dotazovať kedy nám budú vyplatené zadržané eurodotácie na pôdu tzv. Vtáčich území. Za reakciu vopred ďakujem... Poľnohospodár z Oravy.

Zsolt Simon 04-04-2005 08:00

Re: Vtáčie územia
 
Vážený pán,


v dňoch 14. – 16.3.2005 boli na všetky regionálne pracoviská Pôdohospodárskej platobnej agentúry /PPA/ doručené rozhodnutia na znevýhodnené oblasti. Pri preberaní rozhodnutí bolo potrebné postupovať rovnako, ako u rozhodnutí doručených v minulom roku, ktoré sa týkali platby na plochu a plodiny na ornej pôde, t.j. v prípade, že žiadateľ súhlasil s rozhodnutím, využil svoje právo na vzdanie sa odvolania. Príslušné regionálne pracoviská Pôdohospodárskej platobnej agentúry následne postupujú túto informáciu na ústredie PPA v Bratislave, ktoré priebežne uvoľňuje finančné prostriedky na účty žiadateľov.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 10:46.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..