![]() |
Peter
Dobrý deň .Chcel by som vedieť či aj samozasobiteľská farma može dostať nejakú podporu s EU na modernyzaciu technyky.
|
Re: Peter
Vážený pán Peter, aj samozásobiteľská farma môže dostať podporu, ale len v zmysle opatrenia č. 11., Podpora pre polosamozásobiteľské farmy v procese reštrukturalizácie z Plánu rozvoja vidieka SR, za predpokladu, že splní podmienky stanovené v opatrení. Požadované informácie sú zverejnené na internetovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry, www.apa.sk. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:34. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..