AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Peter (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1440)

Peter 06-11-2005 20:30

Peter
 
Dobrý deň .Chcel by som vedieť či aj samozasobiteľská farma može dostať nejakú podporu s EU na modernyzaciu technyky.

Zsolt Simon 08-12-2005 07:12

Re: Peter
 

Vážený pán Peter,

aj samozásobiteľská farma môže dostať podporu, ale len v zmysle opatrenia č. 11., Podpora pre polosamozásobiteľské farmy v procese reštrukturalizácie z Plánu rozvoja vidieka SR, za predpokladu, že splní podmienky stanovené v opatrení. Požadované informácie sú zverejnené na internetovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry, www.apa.sk.



S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:34.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..