![]() |
Reakcia na Takáč
Pán Takáč chcem vás upozorniť na jednu vec. Ak viete o chove v ktorom sú barany bez potvrdení a vás to poburuje máte možnosť o tom informovať Štátnu plemenársku inšpekciu. Mimochodom tam pracujú nielen inšpektorky ktoré podľa vás majú rôzny výklad zákona (... asi neovládajú vlastný zákon), ale aj iní odborne zdatní inšpektori. S pozdravom tiež chovateľ.
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:42. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..