AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Reakcia na Takáč (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1454)

chovateľ 20-01-2006 16:17

Reakcia na Takáč
 
Pán Takáč chcem vás upozorniť na jednu vec. Ak viete o chove v ktorom sú barany bez potvrdení a vás to poburuje máte možnosť o tom informovať Štátnu plemenársku inšpekciu. Mimochodom tam pracujú nielen inšpektorky ktoré podľa vás majú rôzny výklad zákona (... asi neovládajú vlastný zákon), ale aj iní odborne zdatní inšpektori. S pozdravom tiež chovateľ.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:42.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..