![]() |
Sklady
Vážený pán minister !
Dočítal som sa v tlači o pripravovanom projekte na podporu výstavby skladov na uskladnenie úrody pre agropodnikateľov s menšou výmerou , s výškou projektov do 1 mil.Sk v roku 2006 . Rád by som dostal podrobnejšie informácie. Ďakujem . S pozdravom Duka Gabriel |
Re: Sklady
Vážený pán Duka,
Ministerstvo pôdohospodárstva SR zvažuje podporu malých obilných skladov. V súčasnosti sa čaká na odpoveď komisie EÚ ohľadom presunu finančných prostriedkov (105 mil. Sk) v rámci Sektorového operačného programu Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka 2004 – 2006. Po kladnej odpovedi komisie sa pristúpi k realizácii podpory malých skladov. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:26. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..