AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Sklady (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1459)

Duka Gabriel 25-01-2006 19:36

Sklady
 
Vážený pán minister !

Dočítal som sa v tlači o pripravovanom projekte na podporu výstavby skladov na uskladnenie úrody pre agropodnikateľov s menšou výmerou , s výškou projektov do 1 mil.Sk v roku 2006 . Rád by som dostal podrobnejšie informácie. Ďakujem .

S pozdravom


Duka Gabriel

Zsolt Simon 31-01-2006 08:40

Re: Sklady
 
Vážený pán Duka,

Ministerstvo pôdohospodárstva SR zvažuje podporu malých obilných skladov. V súčasnosti sa čaká na odpoveď komisie EÚ ohľadom presunu finančných prostriedkov (105 mil. Sk) v rámci Sektorového operačného programu Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka 2004 – 2006. Po kladnej odpovedi komisie sa pristúpi k realizácii podpory malých skladov.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 18:26.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..