![]() |
Farmarský zákon a ochrana lesného majetku.
Dobrý deň.
Zaujímalo by ma,či môže Urbárske združenie zriadiť urbársku stráž,na ochranu lesného majetku,a aké právomoci by mohla mať?Tiež by ma zaujímalo,či môže túto urbársku stráž zriadiť spoločne s okolitými susediacimi urbármi?Ako by sa to dalo urobiť,je potrebná nejaká registrácia a kde?Ďakujem. |
Re: Farmarský zákon a ochrana lesného majetku.
Táto otázka bola položená už dávno, ale predsa. Naše ZBU,PS požiadalo OLÚ v Nitre, poverený urbárnik /je aj poľovník/ išiel na skúšky a dostal odznak a preukaz Lesná stráž aj tabulku do auta.
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:48. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..