AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Dotácie 2 (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1620)

jbelej 15-02-2007 20:10

Dotácie 2
 
Vážený pán minister,

chcem sa poďakovať za predchádzajúcu odpoved. Zaujimalo by ma však ešte či môže družstvo dostať 7,6 mil. Sk vrámci priamych platieb a prisľub vyše 11 mil. na najbližších 5 rokov vrámci programu rozvoja vidieka, ked nezaplati vlastníkom pôdy nájomne podľa platných nájomných zmluv (ktorú môžem zrušiť až ked nedostanem zaplatene po roku od splatnosti nájomného, čiže najskôr v septembri 2007).

Neviem, čo presne žiadalo družstvo od starostu, ale ten potvrdil, že vydal družstvu potvrdenie (predpokladám, aby dostali dotácie).

Ešte raz vdaka za odpoved.

S pozdravom

Juraj Belej

Miroslav Jureňa 30-04-2007 08:29

Re: Dotácie 2
 
Vážený pán Belej,

opatrenia v PRV nepodmieňujú poskytnutie prostriedkov podmienkou uhrádzania nájmu. Pri investičných opatreniach sú to len vyrovnané záväzky voči štátu. Problematika vyplácania nájmu je vzťah dvoch subjektov – vlastníka a nájomcu na základe dohody alebo zmluvy.

S pozdravom


Miroslav Jureňa
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:35.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..