![]() |
Dotácie 2
Vážený pán minister,
chcem sa poďakovať za predchádzajúcu odpoved. Zaujimalo by ma však ešte či môže družstvo dostať 7,6 mil. Sk vrámci priamych platieb a prisľub vyše 11 mil. na najbližších 5 rokov vrámci programu rozvoja vidieka, ked nezaplati vlastníkom pôdy nájomne podľa platných nájomných zmluv (ktorú môžem zrušiť až ked nedostanem zaplatene po roku od splatnosti nájomného, čiže najskôr v septembri 2007). Neviem, čo presne žiadalo družstvo od starostu, ale ten potvrdil, že vydal družstvu potvrdenie (predpokladám, aby dostali dotácie). Ešte raz vdaka za odpoved. S pozdravom Juraj Belej |
Re: Dotácie 2
Vážený pán Belej,
opatrenia v PRV nepodmieňujú poskytnutie prostriedkov podmienkou uhrádzania nájmu. Pri investičných opatreniach sú to len vyrovnané záväzky voči štátu. Problematika vyplácania nájmu je vzťah dvoch subjektov – vlastníka a nájomcu na základe dohody alebo zmluvy. S pozdravom Miroslav Jureňa minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 02:35. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..