![]() |
vystúpenie zo spoločenstva
poradí mi prosím niekto odborne ako sa dá vystúpiť zo spoločenstva lesov keď výmera môjho podielu je rozdrobená na viacerých miestach takže to nemám v 1/1
|
Re: vystúpenie zo spoločenstva
Dobrý deň,
vaša otázka je veľmi nezrozumiteľná. Svedčí o nižšom stupni právneho vedomia. Keby som Vám chcel poradiť, musel by som mať viac informácií. Podiel v spoločenstve predsa nemôže byť rozdrobený na viacrých miestach, pretože to je vždy ideálny podiel, ak sa jedná o spoločenstvo na spoločnej nehnuteľnosti podľa zákona 181/1995 § 4. Ak je to spoločenstvo podľa Občianského zákonníka, tak odpoveď je trošku zložitejšia a riešenie je drahšie. |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:22. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..