AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Lesníctvo a poľovníctvo (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=18)
-   -   vystúpenie zo spoločenstva (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1652)

podplesk 23-03-2007 18:02

vystúpenie zo spoločenstva
 
poradí mi prosím niekto odborne ako sa dá vystúpiť zo spoločenstva lesov keď výmera môjho podielu je rozdrobená na viacerých miestach takže to nemám v 1/1

AntonP 25-03-2007 17:05

Re: vystúpenie zo spoločenstva
 
Dobrý deň,
vaša otázka je veľmi nezrozumiteľná. Svedčí o nižšom stupni právneho vedomia. Keby som Vám chcel poradiť, musel by som mať viac informácií. Podiel v spoločenstve predsa nemôže byť rozdrobený na viacrých miestach, pretože to je vždy ideálny podiel, ak sa jedná o spoločenstvo na spoločnej nehnuteľnosti podľa zákona 181/1995 § 4. Ak je to spoločenstvo podľa Občianského zákonníka, tak odpoveď je trošku zložitejšia a riešenie je drahšie.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:22.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..