![]() |
počasie a podpora
Dobrý deň p.minister.Chcel by som sa opýtať ako je to s vodou používanou na závlahy.Kedže nám neprší či vláda mieni poľnohospodárom v tomto aj pomôcť.A ešte mám otázku týkajúcu sa podpory na obnovenie strojového parku,výstavby skladu.Som SHR.Za odpoved vopred dakujem.
|
Re: počasie a podpora
V rámci návrhu Plánu rozvoja vidieka SR na roky 2007-2013 bude možné podporovať okrem iného aj investičné náklady súvisiace so závlahovými a odvodňovacími systémami a tiež obnovu strojového parku a výstavbu skladu. Ako SHR musí mať záujemca minimálne 1 ročnú históriu v podnikaní v poľnohospodárskej prvovýrobe. Program je zverejnený na našej internetovej stránke www.mpsr.sk a podrobnejšie kritéria a podmienky budú uverejnené v metodickej príručke k programu, ktorá sa v súčasnosti pripravuje.
S pozdravom Miroslav Jureňa minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:54. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..