AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Potravinárstvo (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=17)
-   -   podnikové laboratórium (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1709)

LuciaO1 13-05-2007 05:56

podnikové laboratórium
 
Na moderovanom fore mi to nechce vziať túto tému :(

Chcela by som sa spýtať, aké práva a povinnosti má podnikové laboratórium a laborantka, ak nie je k dispozícií pracovná náplň. Či existuje smernica, ktorá udáva tieto povinnosti a práva, alebo ich určuje zamestnávateľ podniku pracovnou náplňou laborantky, v ktorom sa laboratórium nachádza.
A aké sú v prípade, ak pracovná zmluva neobsahovala pracovnú náplň a v systéme HACCP je zmienka iba o frekvencii odberov.
Jedná sa o mikrobiologické laboratórium zamerané na vstupnú kontrolu surovín, kontrolu technologických zariadení, fázové kontroly, a výstupnú kontrolu-hotových výrobkov.
Chcela by som sa spýtať na povinnosti ohľadom predpisov súvisiacich s karanténou výrobkov a surovín.:confused:

Ďakujem.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:02.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..