![]() |
Vrecia
Ak mate dakto zaujem o kupu polypropylenovych vriec vhodnych na prenos a skladovanie cukru, osiv, krmiv a pod prosim ozvite sa mi v privatnej sprave, dakujem
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:54. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..