AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Stroje, zariadenia a stavby (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Vrecia (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1719)

xBORISx 29-05-2007 21:55

Vrecia
 
Ak mate dakto zaujem o kupu polypropylenovych vriec vhodnych na prenos a skladovanie cukru, osiv, krmiv a pod prosim ozvite sa mi v privatnej sprave, dakujem


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:54.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..